Developerský projekt Rezidence Branka

V prodeji
Komín, Brno-město, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  ALL INCLUSIVE DEVELOPMENT
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  5
 • Velikost jednotek:
  2-3+kk

O projektu

V oblíbené lokalitě Brno-Komín blízko řeky Svratky realizuje společnost All Inclusive Development a.s. projekt komorního bytového domu Rezidence Branka. Klidné prostředí a blízkost přírody ocení především rodiny s dětmi.

Rezidenční dům se nachází v zástavbě rodinných domů a nabídne celkem pět bytů typologie 2+kk a 3+kk. Byty jsou provedeny ve vysokém standardu za použití kvalitních materiálů a s důrazem na funkční dispozice. Koupelna je vybavena designovou sanitární keramikou. Tepelný komfort zajišťují okna s izolačními trojskly a teplovodní podlahové topení. Byty jsou zabezpečeny elektronickým systémem.

Projekt se realizuje jako družstevní bydlení a po uhrazení plné kupní ceny budou byty převedeny do osobního vlastnictví.

Lokalita:

Rezidence Branka se nachází v městské části Brno-Komín. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, kavárny, mateřské i základní školy a další služby.

Nedaleko domu se nachází několik sportovišť a také cyklostezka podél řeky Svratky. Možnosti relaxace a aktivního trávení volného času nabízí Brněnská přehrada, obora Holedná nebo Podkomorské lesy.

Lokalita

Komín, Brno-město, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rezidence Branka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty