Rezidence Břevnovské Centrum

Aktualizováno: 2 října, 2015
Rezidence Břevnovské Centrum
Adresa Kolátorova / Patočkova, Břevnov, Praha 6
K nastěhování od 2016
Počet jednotek 79
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 30 - 104 m2
Developer CENTRAL GROUP a.s.


O projektu:

Jeden z předních developerů společnost CENTRAL GROUP a.s., představuje svůj nový developerský projekt pod názvem Rezidence Břevnovské centrum, nacházející se na prestižní a historií prověřené adrese na Praze 6 a to v městské části Břevnov na ulici Kolátorova. Cihlová novostavba bude mít v nabídce 79 nových bytů, jejichž prodej byl zahájen 14. 9. 2015. Dokončení stavby je plánované na duben 2016. Nové byty budou předány do osobního užívání o dva měsíce později - v červnu 2016. Developerský projekt počítá s luxusním standardním vybavením a svým novýcm majitelům zajistí i úsporu nákladů na vytápění díky třídě energetické náročnosti budovy B. Novostavba nabídne byty o dispozicích 1+kk – 4+kk. Developer CENTRAL GROUP, který je i samotným prodejcem bytů v novostavbě, nabízí svým klientům i spoustu výhod, mezi něž se řadí možnost vyřízení hypotéky se sazbou jen 1,89% ročně. Dále nabízí možnost odkladu platby - stačí zaplatit jen 10 % z ceny po podpisu smlouvy a zbytek do 1 roku po nastěhování.

Byty:

79 nových bytů v Rezidenci Břevnovské centrum budou mít klasické dispozice 1+kk – 4+kk. Bytové jednotky 1+kk mají užitnou plochu 29,7 m2 – 34,4 m2. 2+kk s užitnou plochou 57,8 m2, u 3+kk se rozměry pohybují mezi 76,9 m2 – 85,6 m2 a 4+kk jsou rozměrově 91,6 m2 – 104,2 m2. Ceny jsou včetně DPH a je zde zahrnuto i parkovací stání + sklepy. Pro stavbu se používají osvědčené kvalitní materiály předních výrobců. Byty mají spoustu luxusních doplňků, jako jsou například velmi kvalitní dřevěná eurookna nebo plastohliníková okna, dřevěné třívrstvé podlahy ve všech obytných místnostech, exkluzivní koupelny, topení ve formě podlahových konvektorů a nadstandardních radiátorů PLAN, videotelefon a zabezpečovací zařízení s detektory pohybu s napojením na pult centralizované ochrany. Každý byt bude mít navíc vlastní měření tepla. V posledním patře se plánuje zabudování klimatizace ve všech bytech.

Lokalita:

Rezidence Břevnovské centrum se staví na prestižní adrese v tradiční čtvrti Prahy 6, v Břevnově na ulici Kolátorova, kde je dostatek zeleně s možností pro aktivní relaxaci i odpočinek. Občanská vybavenost je na vynikající úrovni. V okolí je dostatek restaurací a kaváren, obchodů a různých služeb, stejně jako mateřské a základní školy. Nechybí zde také poliklinika anebo pošta. Ty se nacházejí v blízkém okolí ulice Bělohorská, která je přirozeným centrem Břevnova. Co se dopravní dostupnosti týká, je přímo u domu autobusová zastávka. Stanice tramvají je vzdálena jen 5 minut chůze. Díky přímému spojení na metro je centrum Prahy dostupné do 15 minut.

Více info: www.central-group.cz > Rezidence Břevnovské Centrum

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (54 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky