30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Briga

Vyprodáno
Šumavská, Královo Pole, Brno

Detaily

 • ID:
  21025
 • Stav:
 • Developer:
  MIG s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Královo Pole
 • Byty k nastěhování od:
  10/2020
 • Počet bytů celkem:
  39
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence Briga se začal letos na jaře realizovat v Brně na Šumavské ulici. Vyrůstá tu nový bytový dům o sedmi podlažích. Konstrukce domu je železobetonová s Porotherm vyzdívkami, střecha plochá, vytápění plynové centrální. Fasáda budovy bude zateplená s kamenným obkladem.

Parkování pro majitele bytů bude zajištěno velkoprostorovou garáží v suterénu, kam se bude vjíždět vraty, ovládanými elektrickým pohonem s použitím dálkového ovladače. V suterénu jsou též sklepní kóje. Budova disponuje bezbariérovým přístupem. Projekt nabídne celkem 39 bytových jednotek. Všechny bytové jednotky mají terasu, orientovanou na jih. Podlahy v bytech budou masivní plovoucí třívrstvé – dekor dub, podlahy na terase: keramická dlažba, okna jsou hliníková s izolačním dvojsklem, na terasu povedou posuvná francouzská okna.

Nemovitosti jsou v prodeji, dokončení výstavby je naplánováno na červen 2020, k nastěhování by bytové jednotky měly být připraveny k 1. 10. 2020.

Lokalita: Rezidence Briga v Šumavské ulici, patří do městského obvodu Brno – Královo Pole, katastrální území Ponava. Nachází se v klidnější lokalitě, ale přitom poblíž centra (náměstí Svobody je vzdáleno asi dva kilometry a jste tam za pět minut autem), je tu dobrá dostupnost služeb, ale zároveň má v dosahu i zeleň městských parků. Co se dopravy týká, tak tři minuty chůze od domu se nalézá tramvajová zastávka Šumavská, linky 1, 2, 3, 4, 6, 8 a 11. Už z toho je patrno, že tramvají se z této lokality dostanete kamkoli po Brně. No a připočteme-li k tomu stanici trolejbusu Botanická (spoj č. 32) – vzdálenost 7 minut pěšky a zastávku autobusu Štefánikova (linky 67, 68) – jen 6 minut pěšky, tak můžete být s dopravní obslužností v této oblasti nadmíru spokojeni.

Ke každodennímu životu je nutné, aby byly blízko bydliště také školy: ZŠ Botanická (pěšky 6 minut, MHD 5 minut, autem dvě minuty), MŠ a ZŠ Kociánka je v dosahu 4 minuty autem a 18 minut MHD; ZŠ Jana Babáka a ZUŠ (18 minut pěšky, 2 minuty autem, 12 minut MHD) a několik dalších škol i školek. Blízko jsou i střední a vysoké školy: Obchodní akademie Eldo (pěšky 12 minut, MHD 10 minut, autem 3 minuty), Veterinární a farmaceutická universita (asi dvě minuty autem, 5 minut MHD, 2 minuty na kole a 10 minut pěšky), Právnická fakulta Moravské university je daleko 20 minut pěšky, 12 minut MHD, anebo 4 minuty autem; a další.

Na nákupy můžete zajít (6min) nebo zajet do Obchodního centra Sfinx, anebo do Nákupního centra Královo Pole (3min autem, 11min MHD a 16min chůze). A co kdyby ještě tak někde blizoučko byla možnost jít si zasportovat, anebo relaxovat pěkně někde v zeleni? I to je splnitelné: Park Národního odboje s dobře vybaveným dětským hřištěm je vzdálen sotva deset minut chůze, což může být příjemná procházka pro maminky s kočárky a dětmi a velký park Ponava se nachází ve vzdálenosti 3 minuty autem, 15 minut MHD a 20 minut pěšky. Tady můžete nejen do sytosti relaxovat, ale rovněž sportovat. Najdete zde plavecký bazén, tenisový areál s venkovními kurty i s halou, fotbalové hřiště, motokáry, squash, kluziště. A ten kdo projde celým parkem, může se za odměnu pokochat krásou rostlin v Botanické zahradě a arboretu.

Co si o projektu “Rezidence Briga” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty