25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Centrum Radotín

Vyprodáno
Na betonce, Radotín, Praha 5

Detaily

 • ID:
  10529
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Radotín
 • Byty k nastěhování od:
  březen 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  35 - 117 m2
 • Počet bytů celkem:
  70 + 6 ŘRD
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nový bytový komplex, nazvaný Rezidence Centrum Radotín, vyrůstá v současné době na ulici Na Betonce, v katastrálním území Radotín. Tato obec spadá pod městskou část Praha 16, na obvodě Praha 5. Jeho výstavba byla odstartována 17. prosince 2015. Vzniknou zde tří až čtyřpatrové novostavby sestavené do šesti řadových domů a budou čítat celkem 70 nových bytů o klasických dispozicích 1+kk – 4+kk. Developerský projekt díky svému skvělému architektonickému pojetí skvěle zapadá do okolní krajiny. Při jeho návrhu byl brán zřetel hlavně na cílovou skupinu, tedy na rodiny s dětmi. Všechny nové byty se budou pyšnit buď předzahrádkou, terasami anebo balkony. Novostavba také nebude postrádat podzemní garáže a sklepní kóje. Kolaudace a ukončení stavby developerského projektu je naplánováno na leden až březen 2017. Projekt novostavby Rezidence Centrum Radotín je společným stavebním počinem dvou developerských společností Doma je Doma a VCES Property Development.

Byty: Nově vznikající Rezidence Centrum Radotín nabízí byty o velikosti 1+kk – 4+kk s plošnou výměrou od 35 m2 až po velkorysých 117 m2. V projektu převažují převážně byty 2+kk o průměrné ploše 53,5 m2. Ke všem bytovým jednotkám budou patřit buď předzahrádky o velikosti 22 m2 – 108 m2, terasy anebo balkony o velikosti 5 m2 – 22 m2. Majitelé automobilů budou mít možnost parkovat svá vozidla v podzemních, suterénních garážích. K některým bytům patří i sklepní kóje. Cenová relace zbývajících volných bytů se pohybuje v rozmezí 4 660 000 Kč – 6 580 000 Kč. Vybavení bytů je na té nejvyšší úrovni. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Zasklení pavlačí je tvořeno rámovým systémem AluCombi nebo bezrámovým systémem AluFlexi. Vstupní dveře jsou plastové, spadající do druhé bezpečnostní třídy, jsou protipožární, plné, hladké s ocelovou zárubní a s povrchem CPL. Interiérové dveře jsou standardní v dřevěném provedení, plné, foliované s obložkovou zárubní zn. SAPELI ELEGANT. Jako podlahová krytina byla zvolená do koupelen a WC keramická dlažba RAKO SAMBA, předsíně, šatny, chodby, společné prostory a zakryté balkony pokrývá dlažba zn. TAURUS. Pro nezakryté pavlače a terasy padla volba na betonové dlaždice. V koupelnách se bude vyjímat kvalitní keramika zn. JIKA a baterie téže značky. V obytných místnostech bude podlahu pokrývat laminátová plovoucí podlaha. Vytápění je zajištěno centrální výměníkovou stanicí a deskovými radiátory RADIK s termostatickými ventily. Koupelnu bude vytápět otopný žebřík RONDO.

Lokalita: Katastrální území Radotín na Praze 16, spadající pod obvod Praha 5, kde na ulici Na Betonce vyrůstá nový developerský projekt Rezidence Centrum Radotín, je lokalita s kompletní občanskou vybaveností, splňující veškeré předpoklady a nároky na plnohodnotné bydlení. Nachází se zde mateřská a základní škola, střední odborné učiliště, obchody a obchůdky, komerční a rezidenční prostory a spoustu dalších služeb, jako je bankomat GE Money Bank, Česká pošta s.p., několik restaurací, cukrárna Hanny, dětská hřiště. Za většími nákupy je možné vyrazit do nedalekého marketu Albert, Billa anebo Žabka. Velkou předností této lokality je bezesporu i výborná dopravní dostupnost. V první řadě je to vlakové spojení díky železniční trati č. 171 Praha-Plzeň-Cheb. Vlaková zastávka je od rezidence vzdálená pouhé tři minuty pěšky. Díky tomuto spojení je možné se dostat do centra Prahy za 16 minut. Smíchovské nádraží s Radotínem je spojené i díky místní MHD, jejíž zastávka jsou v těsné blízkosti rezidence. Radotínem prochází i cyklostezka vedoucí kolem Berounky s odbočkou na Zbraslav. V těsné blízkosti Radotína protéká řeka Berounka, ze západu a severu lemují obec zalesněné kopce Velký a Malý háj, jimiž protéká Radotínský potok. Celkový zdravý dojem doplňuje nedaleká Chráněná krajinná oblast. Blízké okolí rezidence tak přímo vybízí k procházkách, relaxaci a jinému sportovnímu vyžití. Okolí je doslova protkáno cyklostezkami, vedoucími podél řeky Berounky na Zbraslav, ale i opačným směrem – do centra Prahy. Vynikající sportovní vyžití nabízí i místní sportovní areál.

Více info: www.rezidenceradotin.cz>

Lokalita

Na betonce, Radotín, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Centrum Radotín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty