28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Cholupice

Vyprodáno
Kestřanská, Cholupice, Praha 4

Detaily

 • ID:
  1386
 • Stav:
 • Developer:
  REALPARTNERS
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Cholupice
 • Byty k nastěhování od:
  únor 2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  56 - 71m2
 • Počet bytů celkem:
  116
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Bytová výstavba v Cholupicích byla rozložena do dvou fází. Celkem byly postaveny 3 bytové domy, které jsou nyní zkolaudované a z naprosté většiny obsazené. Zbývá tu posledních několik neprodaných bytů, které je možné navštívit a v případě koupě se můžete do nich ihned nastěhovat.

V 2.etapě výstavby bytů se stavěla budova B1, kde jsme se zaměřili na větší výběr z dispozic jednotek za velice zajímavou cenu. Pro zajímavost uvedu, že u některých bytů 3+kk je v budoucnu možné provést jednoduchou úpravou změnu na 4+kk.

V současné době jsou všechny byty zkolaudované. Část z nich je dovedena do konečné podoby a u některých ještě lze zvolit podlahové krytiny a vnitřní dveře podle svých představ.

Ne pro každého je dostupné mít byt do osobního vlastnictví, proto v budově B1 nabízíme některé byty i do družstevního bydlení, čímž odpadá nutnost žádat hypotéku na sebe, ale splácí se hypotéka družstvu, které jí získalo a vy splácíte svůj podíl v měsíčních platbách.

Novostavba bytového areálu citlivě navazuje na stávající zástavbu obce Cholupice, která je součástí Prahy 4, respetive 12. Tato část Prahy v sobě kloubí veškeré klady příjemného bydlení, a sice blízkost přírody v podobě Modřanské rokle a zároveň vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Projekt se nachází v klidné části Prahy a to v obci Cholupice, která leží přibližně 2 km za městskou částí Modřany. Tato obec vyniká svou dobrou dostupností do centra Prahy a především množstvím zeleně a klidu. Díky nově otevřenému obchvatu Prahy se zlepšila dostupnost do dalších částí Prahy a na D1, přesto komfort bydlení v zeleni zůstal plně zachován.

Odkaz na mapy.cz - satelitní mapa s oblastí výstavby Rezidence CholupiceProjekt Rezidence Cholupice je především určen pro klienty, kteří touží po bydlení v moderních bytech. Novostavba 3 bytových domů je citlivě zasazena do stávající zástavby. V podzemí areálu jsou garážová stání a byty v přízemí mají předzahrádky. V ceně každého bytu je vyzdívaná a prostorná sklepní kóje. Výstavba bytových jednotek probíhá ve dvou etapách. První etapa je už ukončena a zahrnuje celkem 64 bytových jednotek ve složení 1+kk - 3+kk. Druhá etapa obsahuje 52 bytových jednotek o dispozicích 1+kk - 4+kk. Architektura prostředí vytváří ráz kvalitního bydlení v zeleni v blízkosti cholupického lesa. Bytové domy vynikají svou moderní architekturou, která plně zapadá do rázu obce a působí tak velice příjemným dojmem. Tyto domy splní očekávání i náročnější klientely, ale za příznivou cenu. Každý dům má svou kotelnu s vlastním vytápěním bytových jednotek. Bytový dům B2 je vybaven výtahem.

Lokalita

Kestřanská, Cholupice, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Cholupice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty