Rezidence Churchill

Aktualizováno: 19 května, 2020
Rezidence Churchill
Adresa Italská, Vinohrady, Praha 2
K nastěhování od podzim 2020
Počet jednotek 57
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Developer Lexxus Norton


O projektu:

Luxusní bydlení na Královských Vinohradech nabízí developerský projekt Rezidence Churchill v Praze 2 v Italské ulici. V obytném komplexu, který čítá celkem 6 nadzemních podlaží, narazíte na celkem 8 nových zahradních bytů. Proč zahradních? Protože předzahrádka, balkon, lodžie či terasa je zde samozřejmostí. Budete bydlet ve městě a zároveň i v přírodě, takové dokonalé spojení se podaří málokdy. Nabízí se zde byty o plošných dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk a také 4+kk. Jejich plošné výměry se pohybují od 38 m2 do 144 m2.

Standardy bytů odpovídají té nejvyšší kvalitě. Vstupní dveře se dodávají bezpečnostní, a to v bezpečnostní třídě 3 s panoramatickým kukátkem. Vnitřní dveře jsou dřevěné se skrytými panty. V koupelnách najdete zapuštěná umyvadla pod umyvadlovou deskou a velkoformátové obklady, instalují se sem značkové zařizovací předměty. Okna se osazují velkoformátová francouzská. Díky tomu budou byty dokonale prosvětlené a vy jakožto budoucí obyvatelé budete mít nádherný panoramatický výhled na celou metropoli. Ulice Italská se totiž nachází v kopci, takže ze své výhodné polohy opravdu vytěžíte maximum. Rámy oken se zhotovují z hliníku a lemují izolační trojskla, takže se ani v nejmenším nemusíte bát, že vám bude okny utíkat teplo. Nic podobného v žádném případě nehrozí. Navíc na vybraných oknech, tedy těch orientovaných na jihozápad, jihovýchod a severozápad budou motoricky ovládané rolety. Byty v posledním šestém podlaží a některé byty ve čtvrtém a pátém podlaží budou mít možnost instalace krbové vložky a tedy provozování krbu. Všechny byty disponují podlahovým vytápěním, obytné místnosti mají zároveň chlazení zajišťované nástěnnými cirkulačními jednotkami. Navíc jsou byty vybaveny rekuperací vzduchu, což znamená umělé větrání s nuceným přívodem čerstvého teplotně upraveného vzduchu a odvodem vydýchaného vzduchu. Lodžie, terasy i balkony mají podlahy z palubek z tropického dřeva, takže odolají i té nejhorší nepřízni počasí a vykazují mimořádně dlouhou životnost. Součástí balkonů je zvýšený parapet s kamennou fasádou a parapetní deskou, na kterou navazuje bezpečnostní sklo a nerezové madlo. Nejde tak jenom o dokonalý estetický celek, ale zároveň i eliminaci jakéhokoli bezpečnostního rizika případného vypadnutí z balkonu.

Předzahrádky mají zatravnění a přípravu na osvětlení a zavlažování v rámci standardu, což je obzvláště příjemné. Získáváte travnatý prostor, který si budete moci individuálně dotvořit podle vlastních představ. Podle plánu budou hotové v 06/2020 a předání rezidentům proběhne během podzimu 2020. Prodejcem nových bytů je společnost Lexxus Norton. Investorem je SUDOP Invest a.s.

Lokalita:

Developerský projekt Rezidence Churchill si svoji polohu v Italské ulici na Praze 2-Královských Vinohradech skutečně nemohl vybrat lépe. Těží z umístění v kopci nad Prahou, takže k dispozici je skutečně překrásný výhled na město, který si obyvatelé budou moci vychutnat na terasách, balkonech i lodžiích. Supermarkety máte doslova, coby kamenem dohodil. Jenom 4 minuty jízdy autem se nachází supermarket Billa ve Wilsonově ulici, ve stejné vzdálenosti najdete také supermarket Albert ve Vinohradském pavilonu na Vinohradské ulici.

Pokud máte potomky, nemusíte se bát ani toho, že s nimi budete muset putovat do školy a do školky daleko. Naopak. Jenom 8 minut jízdy autem se nachází mateřská a základní škola v ulici Na Smetance. V těsné blízkosti máte i zdravotní středisko, kde nabízejí své služby praktičtí lékaři. Jde o polikliniku Agel přímo v Italské ulici vzdálenou pouhých 5 minut pěší chůze. V blízkosti je i dostatek zeleně. Malý parčík najdete hned minutu cesty od domu u Vysoké školy ekonomické, dále se z a 6 minut pěšky dostanete do nedaleké Rajské zahrady. Především ale musíme zmínit opravdu obrovský park Riegrovy sady, který máte doslova za rohem, pouhé 3 minuty pěší chůze od svého bydliště. Protože jsou tyto sady na kopci, můžete se zde nejenom procházet a třeba venčit domácí mazlíčky, ale zároveň také obdivovat výhled na město.

Za kulturou také nebudete muset nikam daleko. Do centra města, tedy na Václavské náměstí, dojdete pěšky za 15 minut, autem jste tam o polovinu rychleji. Tady už máte na výběr z celé řady divadel – například Divadlo Rokoko, ABC, Divadlo Radka Brzobohatého a kin (Lucerna) a další. Pouhých 13 minut chůze na Náměstí Míru najdete také Divadlo Na Vinohradech, proslulou pražskou divadelní scénu.

Strádat zde ovšem nebudou ani sportovci. Pár kroků pěšky máte na okraji Riegrových sadů TJ Sokol Královské Vinohrady, kde je například i přístupný bazén na plavání. Zvládnete k němu pěšky přes park dojít za 11 minut. Jak je vidět, občanská vybavenost je v této lokalitě naprosto perfektní, navíc zde najdete i spoustu příležitostí k zábavě, sportovnímu i kulturnímu využití. Bonbónkem navíc je skutečnost, že se obytný soubor staví v klidné ulici, a přitom je na dosah rušné dopravní tepny Seifertova, kterou jezdí několik tramvajových linek do nejužšího centra Prahy. Autobusová stanice, odkud vás autobus doveze na autobusové nádraží Florenc, stojí minutu chůze od domu. Třináct minut chůze to máte ke stanici metra Muzeum na trase A. Tramvajová stanice, odkud odjíždějí již zmiňované linky, se nalézá v docházkové vzdálenosti 5 minut. K hlavnímu nádraží se dostanete za 13 minut pěšky. Vynikající polohu zde máte i pro výjezd autem z Prahy ven, protože z Italské ulice najedete na Vinohradskou a odtud už přímo na magistrálu na dálnici. Jste tam za pouhé 3 minuty. Jste tedy na dosah ruky významných pražských dopravních uzlů.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (77 hlasů, průměr: 4,87 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky