28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Cibulka

Vyprodáno
Musílkova, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2491
 • Stav:
 • Developer:
  gard-invest.com
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  45 - 100 m2
 • Počet bytů celkem:
  50
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  6.408.199 Kč - 12.763.200 Kč

O projektu

O projektu: Novostavba (celkem 50 nových bytů) je navržena na půdorysu ve tvaru "L" tak, že na pozemku přibližně čtvercového tvaru vznikl v úrovni 1. NP malý dvorek, který je zčásti uvažován jako obytná terasa přiléhajícího bytu. Dvoupodlažní suterén domu je využíván jako podzemní garáže a technické zázemí domu. Hmotový návrh domu výškově navazuje na sousední bytový dům včetně ustoupených vrchních dvou podlaží. V severní části je hmota snížena o dvě patra a měřítkově tak reaguje na sousední starší zástavbu. V jižní části jsou nejvyšší dvě podlaží ustoupena.

Dům má členitou fasádu s decentním akcentem nároží. Výraz fasády určuje kompozice bílých vertikál a horizontál předsazených balkonů na tmavším žlutém pozadí obvodového pláště. Fasáda tak reaguje na půdorysné uskočení pozemku v jihozápadní části, kde se objekt váže na sousední dům. Střídání plných a prosklených částí zábradlí, vysouvání a zasouvání obytných místností tak nabízí prostorově zajímavý způsob bydlení.

Typy bytů: Bytový dům tvoří 50 bytových jednotek navržených v dispozicích 1+kk až 4+kk (44,60 m2 až 101,05 m2). V přízemí je umístněn komerční prostor vhodný jako kancelář o ploše 75,14 m2. K většině bytů náleží balkon nebo terasa, garážové stání a sklepní kóje.

Lokalita: Městský obvod Prahy 5 je, co se týče svojí plochy a počtu obyvatel, největším v Praze. Nachází se na levém břehu Vltavy v blízkém sousedství historického jádra Prahy. Centrální částí Prahy 5 je Smíchov. Jen málo městských obvodů se může pochlubit takovými různorodými krajinami, přírodními památkami, parky, jako Praha 5. Patří k nim: Barrandovské skály v Hlubočepích, Vidoule v Jinonicích, Motolský ordovik, Ctirad, Skála v Košířích, park Košíře - Motol. K tomuto parku přiléhají parky letních paláců a usedlostí, jako jsou: Klamovka, Santoška, Cibulka, zahrada Kinských.

Lokalita

Musílkova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Cibulka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty