22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Rezidence Dívčí Hrady Praha

Vyprodáno
U Dívčích hradů, Dívčí hrady, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2826
 • Stav:
 • Developer:
  R.S.Credit
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Dívčí hrady
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  33 - 135 m2
 • Počet bytů celkem:
  34
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba Rezidence Dívčí hrady v Praze nabízí 34 nových bytů o rozloze od 33 až 135 m2. Nové byty v rezidenci Dívčí hrady v Praze 5 byly úspěšně realizovány s důrazem na uspokojení náročné klientely a byly dokončeny v listopadu 2011. Nyní jsou nové byty připraveny okamžitě k nastěhování. Tyto nové byty byly konstruovány odborníky především pro rodiny s dětmi, ale poskytují také specifické dispoziční řešení pro klienty, kteří vyžadují atypické interiéry. Nové byty v rámci projektu Dívčí hrady zahrnují jak moderní design spojený se stylovým provedením interiérů, tak kladou důraz na soukromí jednotlivých klientů. Budete mile překvapeni nejen prostorností jednotlivých bytů, ale zejména překrásnými výhledy z novostavby Praha 5 – Dívčí Hrady. Ti z vás, kteří hledají specifické dispoziční řešení bytu a mají zálibu v nevšedních interiérech, jistě upřednostní nové byty s atypickým půdorysem umístěné v rozích domu. Tyto byty, díky velkým oknům nabízejí í jedinečné výhledy. Pro mladé budou jistě lákavé ateliérové byty ve dvou velikostech, které jim umožňují bydlení na dobré adrese za přijatelnou cenu.

Nové byty v rámci rezidence Dívčí hrady představují klidné bydlení v centru Prahy. Komorního charakteru, kterým se nové byty v rezidenci Dívčí Hrady vyznačují, je dosaženo rozdělením domu na dvě sekce, kdy se na jednom patře vyskytuje maximálně pět bytů.

Rezidence Dívčí Hrady Praha 5 nabízí luxusní nové byty v atraktivní lokalitě u oblíbeného výletního místa vrchu Děvín.

Lokalita: U oblíbeného výletního místa vrchu Děvín, ze kterého je krásný výhled na celou Prahu, jsme pro Vás připravili nový bytový dům s moderním designem a krásnými výhledy. Velkou předností projektu je komorní velikost s třemi až pěti byty na patře. Byty jsou převážně koncipovány jako rodinné bydlení, ale v nabídce jsou i menší ateliéry, které mohou být vhodnou investicí. Našim cílem je, abyste tu našli skutečný domov a dobré sousedy.

Rezidence Dívčí hrady je koncipována jako projekt moderního bydlení pod magickým vrchem Děvín - na okraji přírodní rezervace Prokopské a Dalejské údolí. Díky umístění ve výšce 310 m n.m. nabízí nádherné výhledy na část Prahy po obou březích Vltavy.

Lokalita navazuje na připravovaný projekt Smíchov City společnosti Sekyra Group, ve kterém bude v bezprostřední blízkosti vybudováno nové moderní kancelářské a obchodní centrum Smíchova, doplněná plnohodnoutnou městskou infrastrukturou a dopravním propojením.

Lokalita

U Dívčích hradů, Dívčí hrady, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Dívčí Hrady Praha” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty