22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Dobříč

V prodeji
Dobříč, Praha-západ, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Dobříč
 • Počet bytů celkem:
  13 bytů, 10 RD
 • Velikost jednotek:
  byty 2-4+kk, RD 6+kk

O projektu

Rezidence Dobříč představuje soubor budov vytvořený na místě zemědělské usedlosti a vybudovaný částečně i z původních stavebních prvků této usedlosti. Součástí projektu je 13 bytových jednotek rozmístěných ve třech domech, 2 vily a 8 řadových rodinných domů. Bytové jednotky jsou o dispozici 2+kk až 4+kk a náleží k nim i sklepy nebo skladovací kóje. K vybraným bytům náleží předzahrádky, parkovací místa lze přikoupit. Vily jsou o dispozici 6+kk s podlahovou plochou 204 metrů čtverečních, přičemž součástí je garáž, venkovní parkovací místo i zahrada. Řadové domy jsou rovněž o dispozici 6+kk, tentokrát s plochou 130 metrů čtverečních, dvěma parkovacími místy a zahrádkou.

Lokalita

Rezidenci Dobříč najdete na ploše bývalé zemědělské usedlosti, v obci Dobříč v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji. Obec se nachází 15 km jihozápadně od centra Prahy a nabízí skvělou dostupnost autem do hlavního města. V obci žije přes 400 obyvatel a je zde k dispozici restaurace, penzion, muzeum, sportoviště, obecní úřad a zastávka autobusu. Další občanská vybavenost je k dispozici v nedalekých Jinočanech (2 km).

Lokalita

Dobříč, Praha-západ, Středočeský kraj

Co si o projektu “Rezidence Dobříč” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty