04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Donovalská

V prodeji
Chodov, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Chodov
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

V klidné lokalitě městské části Chodov v blízkosti Hostivařského lesoparku se realizuje komorní projekt moderního bydlení Rezidence Donovalská, který nabídne bydlení v blízkosti přírody, kompletní občanskou vybavenost a rychlou dostupnost do centra hlavního města.

Rezidence Donovalská je třípodlažní bytový dům navržený s ohledem funkčnost a zachování soukromí obyvatel. Byty s dispozicemi 1+kk až 3+kk a obytnou plochou 34 až 76 m² jsou realizovány ve vysokém standardu. Ke každému bytu patří velkorysá terasa, balkon či vlastní zahrádka.

Byty jsou vybaveny moderními technologiemi – například přístup do garáže lze otevřít pomocí aplikace v mobilním telefonu. Pro pohodlí rezidentů je v domě instalován výtah. Bytový komplex tvoří uzavřený areál, který nabízí rezidentům maximální soukromí a bezpečí.

Lokalita

Rezidence Donovalská se nachází na okraji Prahy 4 v městské části Chodov. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně možností nákupů (obchodní centrum Westfield Chodov), restaurací, kvalitních vzdělávacích a zdravotnických zařízení a dalších služeb.

Příležitosti k odpočinku a volnočasovým aktivitám nabízí blízký Hostivařský lesopark a přírodní park Botič-Milíčov. Aktivněji založení jedinci mohou navštívit sportovní areál Jedenáctka. Odpočinek u vody nabídne Hostivařská přehrada či Aquapark Čestlice.  

Centrum Prahy je velmi dobře dostupné jak městskou dopravou, tak vlastním autem (Pražský okruh a dálnice D1).

Lokalita

Chodov, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Donovalská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty