30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

24.09.2022

Block Luna: v prodeji jsou bytové domy na Praze 8

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Drahobejlova

Vyprodáno
Drahobejlova, Vysočany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  803
 • Stav:
 • Developer:
  Palmer Capital
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vysočany
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  39 - 140 m2
 • Počet bytů celkem:
  86
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Rezidence Drahobejlova dnes patří mezi nejpůsobivější novostavby v Praze. Lze ji nalézt v oblíbené rezidenční části pražských Vysočan na Praze 9, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost a velmi dobrá dostupnost do centra. Developerský projekt bude obsahovat nové byty 1+kk až 4+kk o výměře od 26 do 146 metrů čtverečních. Výstavba započala v listopadu 2012 a měla by být dokončena v létě 2014.

Byty: Novostavba Praha Rezidence Drahobejlova nabízí architektonicky velmi zajímavý dům s 86 byty od garsonek po mezonetové byty, parkováním a obchodními prostory. Byty jsou rozděleny do dvou standardů: Classic a Classic Plus. Ceny bytů 2+kk a 3+kk ve výměře od 30 do 50 metrů čtverečních se pohybují od 2 do 3 milionů korun. Byty 3+kk ve výměře od 50 do 80 metrů čtverečních lze zakoupit za 3 až 5 milionů korun a byty 3+kk a 4+kk ve výměře od 80 do 146 metrů čtverečních můžete zakoupit za cenu od 5 do 8 milionů korun.

Lokalita: bytový komplex Rezidence Drahobejlova je moderní městské bydlení v Praze 9 Vysočanech. Nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně obchodního centra Harfa, polikliniky, bank, lékáren, škol, školek, pošty, úřadů, městského úřadu Praha 9, hospůdek, restaurací a dalších obchodů a služeb. Pro sportovce je k dispozici nedaleký park Podviní. Několik minut pěšky od budovy je tramvajová i autobusová zastávka i stanice metra B Českomoravská. Milovníci vlaku jistě ocení také nedaleké nádraží Praha - Libeň. Projekt Drahobejlova je zajímavý především svým designovým provedením a moderní městskou architekturou. Patrné jsou zejména vystupující arkýře, obchodní parter a římsa ustupující podlažím. Dvůr budovy obsahuje řadu mezonetových bytů a zelení zastřešené parkování. Další parkování je pak k dispozici v suterénu budovy. Budova bude obsahovat také obchodní plochy s výlohami do ulice a zásobovacími vstupy do dvora.

Lokalita

Drahobejlova, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Drahobejlova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty