Rezidence Džbán

Aktualizováno: 4 července, 2020
Rezidence Džbán
Adresa Radčina , Liboc, Praha 6
Počet jednotek 24
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Praha-město s.r.o.


O projektu:

U přírodního parku Divoká Šárka vzniká na Praze 6 nový rezidenční projekt, který dostal název podle nedaleké vodní nádrže Džbán. V rezidenční lokalitě Liboc bude postaven pětipodlažní bytový dům s 24 bytovými jednotkami. Ty se budou dispozičně pohybovat od 1kk do 4kk a náležet k nim budou terasy a lodžie s výhledy do okolní zeleně.

Byty jsou navrženy ve vyšším standardu, který zahrnuje například hliníková okna nebo podlahové vytápění. Dům má výrazně barevnou fasádou kontrastující se zelení, která ho obklopuje. V parteru budou umístěny komerční prostory a služby orientované směrem do ulice Vlastina.

Lokalita:

Rezidence bude umístěna mezi ulicemi Radčina a Vlastina na Praze 6 – Liboc, několik ulic od Evropské třídy. Na její druhé straně začíná rekreačně sportovní lokalita Divoká Šárka s vodní nádrží Džbán vzdálenou 800 m od projektu. Pěšky je dostupná také obora Hvězda s renesančním letohrádkem.

Praha 6 je oblíbenou rezidenční lokalitou a nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně kvalitních vzdělávacích zařízení, supermarketu, lékárny, knihovny, Obchodního centra Šestka nebo kina.

Parkování bude zajištěno v suterénu rezidence, doprava do centra automobilovou i hromadnou dopravou. Po Evropské ulici je rychle dostupný Pražský okruh. Poblíž leží zastávka autobusu a konečná stanice tramvaje Divoká Šárka, kterou v rámci 3 minut spojují linky MHD s nejbližší stanicí metra – Nádraží Veleslavín. Výhodou je také blízkost pražského letiště.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky