Rezidence Eliška

Aktualizováno: 4 března, 2015
div>
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Rezidence Eliška
Adresa Freyova, Vysočany, Praha 9
K nastěhování od prosinec 2013 (vyprodáno)
Počet jednotek 355
Velikost jednotek 1+kk - 6+2kk
Plocha (od - do) 33 - 307 m2
GAUDÍ s.r.o.

O projektu:

V novostavbě "Rezidence Eliška" je celkem 355 nových bytů, většina z nich je jednopokojových o výměře kolem 33 metrů čtverečních, V novostavbě je však i dostatečný počet rozumně velkých dvou a třípokojových bytů. Nejvyšší část dvouvěžové budovy obsahuje unikátní čtyř až šestipokojové byty s rozsáhlými terasami a úžasným výhledem na Prahu. O tom, že se investor vydal správnou cestou, svědčí i fakt, že 220 bytů z celkem 282 v nabídce již zná majitele. Nových bytů je v domě celkem 355, zbývající jsou určené k pronájmu. Jde přitom hlavně o ty v nižších patrech, které nemají tak zajímavý výhled. Stavbu realizuje renomovaná společnost Metrostav, výhradní prodej má na starost realitní kancelář Gaudí. „Eliška“ bude dokončena letos v listopadu. Součástí domu bude taktéž parkoviště pro 130 aut, 99 garáží v suterénu, fitness centrum, kavárna, nonstop recepce a další služby.

Lokalita:

Optimální dopravní spojení - stanice metra Českomoravská a Vysočanská, obě ve vzdálenosti přibližně 5min. pěšky, jízda metrem do centra trvá pouze 10min. Hustá síť tramvajových a autobusových linek v pětiminutové vzdálenosti se zastávkami na Harfě nebo náměstí OSN, ve stejné vzdálenosti železniční nádraží Praha-Libeň. „Novostavba Eliška“ je situována na okraji širšího centra Prahy, v srdci Vysočan, které jsou nejrychleji se rozvíjející pražskou čtvrtí. Bezproblémová dostupnost Pražského okruhu s přímým napojením na kteroukoliv dálnici. Sport a aktivní využití volného času, kromě fitnes přímo v objektu, nejnovější cyklostezka probíhající pod okny, pestrá nabídka sportovišť v okolí, 50m vzdálený park vedoucí k říčce Rokytka, další zelené plochy v docházkové vzdálenosti. Veškeré občanské služby v bezprostředním okolí, zahrnující mimo jiné, zdravotní služby ve Vysočanské nemocnici s poliklinikou, rozsáhlou síť škol, obchodů, nákupní střediska Galerie Harfa a Fenix. O2 Arena se sportovními a kulturními programy a Galerie Harfa se zábavním vyžitím pro celou rodinu ve vzdálenosti 5min.pěšky.

Podobné nabídky
Podobné nabídky
2. 4. 2020
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Array