30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

24.09.2022

Block Luna: v prodeji jsou bytové domy na Praze 8

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Eliška

Vyprodáno
Freyova, Vysočany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  1593
 • Stav:
 • Developer:
  GAUDÍ s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vysočany
 • Byty k nastěhování od:
  prosinec 2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  33 - 307 m2
 • Počet bytů celkem:
  355
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 6+2kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V novostavbě "Rezidence Eliška" je celkem 355 nových bytů, většina z nich je jednopokojových o výměře kolem 33 metrů čtverečních, V novostavbě je však i dostatečný počet rozumně velkých dvou a třípokojových bytů. Nejvyšší část dvouvěžové budovy obsahuje unikátní čtyř až šestipokojové byty s rozsáhlými terasami a úžasným výhledem na Prahu. O tom, že se investor vydal správnou cestou, svědčí i fakt, že 220 bytů z celkem 282 v nabídce již zná majitele. Nových bytů je v domě celkem 355, zbývající jsou určené k pronájmu. Jde přitom hlavně o ty v nižších patrech, které nemají tak zajímavý výhled. Stavbu realizuje renomovaná společnost Metrostav, výhradní prodej má na starost realitní kancelář Gaudí. „Eliška“ bude dokončena letos v listopadu. Součástí domu bude taktéž parkoviště pro 130 aut, 99 garáží v suterénu, fitness centrum, kavárna, nonstop recepce a další služby.

Lokalita: Optimální dopravní spojení - stanice metra Českomoravská a Vysočanská, obě ve vzdálenosti přibližně 5min. pěšky, jízda metrem do centra trvá pouze 10min. Hustá síť tramvajových a autobusových linek v pětiminutové vzdálenosti se zastávkami na Harfě nebo náměstí OSN, ve stejné vzdálenosti železniční nádraží Praha-Libeň.
„Novostavba Eliška“ je situována na okraji širšího centra Prahy, v srdci Vysočan, které jsou nejrychleji se rozvíjející pražskou čtvrtí.
Bezproblémová dostupnost Pražského okruhu s přímým napojením na kteroukoliv dálnici.
Sport a aktivní využití volného času, kromě fitnes přímo v objektu, nejnovější cyklostezka probíhající pod okny, pestrá nabídka sportovišť v okolí, 50m vzdálený park vedoucí k říčce Rokytka, další zelené plochy v docházkové vzdálenosti.
Veškeré občanské služby v bezprostředním okolí, zahrnující mimo jiné, zdravotní služby ve Vysočanské nemocnici s poliklinikou, rozsáhlou síť škol, obchodů, nákupní střediska Galerie Harfa a Fenix.
O2 Arena se sportovními a kulturními programy a Galerie Harfa se zábavním vyžitím pro celou rodinu ve vzdálenosti 5min.pěšky.

Lokalita

Freyova, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Eliška” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty