30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Engerth

V přípravě
U Engerthu, Kladno, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  EBM Partner a.s.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Kladno
 • Počet bytů celkem:
  120

O projektu

Rezidence Engerth zahrnuje 120 bytových jednotek, které vzniknou v několika moderních bytových domech na pozemku o ploše 8000 čtverečních metrů. Byty disponují velkými lodžiemi a součástí projektu jsou také garáže v suterénu domů. Developerem projektu je EBM Partner a.s.

Lokalita

Nemovitost naleznete v městské čtvrti Kladno – Ostrovec, poblíž zahrádkářské kolonie. V okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost odpovídající okrajové části města. V docházkové vzdálenosti jsou školy, obchody, restaurace, bankomat, nemocnice, veterinární klinika, sportoviště, železniční stanice a autobusové nádraží, ale také aquapark, jízdárna, cyklistický park či nákupní centrum. Zeleň a prostor pro relaxaci nabízí přilehlé lesy a dále parky Lesík a Zoologická, park u městského divadla, nebo zámecká zahrada s medvědáriem u Kladenského zámku. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří hledají bydlení s dostatkem klidu a soukromí, ale zároveň na dosah vybavenosti města. Dojezdová vzdálenost do centra Prahy je autem 45 minut.

Lokalita

U Engerthu, Kladno, Středočeský kraj

Co si o projektu “Rezidence Engerth” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty