02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Esprit

Vyprodáno
Lihovarská, Libeň, Praha 9

Detaily

 • ID:
  14436
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Libeň
 • Byty k nastěhování od:
  09/2018 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  19 + 14
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Rezidence Esprit je situována mezi ulicemi Lihovarská a Drahobejlova na Praze 9 v Libni. Jsou to v podstatě dva domy (Etapa I. a Etapa II.), které budou citlivě zrekonstruovány a nabídnou luxusní a velmi pohodlné bydlení v klidné části Prahy. Každý dům má 5 pater, a zatímco Rezidence Esprit Etapa I. představuje 19 bytů o dispozicích 1+KK, 2+KK, 4+KK, 4 ateliéry 2+KK a 2 obchodní jednotky, Etapa II. nabídne 14 bytů o dispozici 1+KK až 3+KK a 2 obchodní jednotky. Kromě bytů a nebytových prostor, vzniknou po rekonstrukci skladovací prostory, které tvoří sklepní kóje. Prodej bytů byl již zahájen a nastěhování bude možné od 1. 9. 2018. Developerem je Pražská správa nemovitostí.

Lokalita: Rezidence Esprit na Praze 9 v Libni na pomezí ulic Drahobejlova a Lihovarská (Lihovarská 1094) má velmi strategické umístění. V okolí najdete vše potřebné. Je tu tramvajová zastávka, pouhých 8 minut chůze odtud pak metro B - Českomoravská i s autobusy. Rodiny s dětmi mohou zavítat do Dinoparku, který je umístěn na střeše Galerie Harfa, která přímo sousedí s O2 arénou, kde se pořádají různé akce - koncerty, představení, hokejové zápasy atd. Vyrazit můžete na výstaviště v Holešovicích nebo PVA Letňany, kam dojedete autem za pouhých 15 minut. V okolí Rezidence Esprit je mateřská i základní škola, dětská hřiště a spousta restaurací, barů i hospůdek. Za relaxací můžete i do nedalekého wellness centra v Hotelu Step. Chcete-li být aktivní, zajděte do Lanového centra Vysočany, na Bobovou dráhu Prosek nebo do Adventure Golf Praha. V blízkosti rezidence je i nemocnice s poliklinikou či Městská nemocnice s následnou péčí. Hned nad Vysočanskou radnicí narazíte na Galerii Fénix, kde kromě jiného najdete i poštu.

rezidence-esprit.cz

Lokalita

Lihovarská, Libeň, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Esprit” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty