28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Fialka

Vyprodáno
Schwarzové, Řepy, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence Fialka se nachází v Praze 6-Řepích. Rezidenční areál, který dokonale zapadne do současné řady rodinných domů, zahrnuje 10 nových bytů o plošných dispozicích 2+1 a 3+kk.

Budova má předsazené balkony a zčásti je zapuštěna do terénu. Celkem se objekt skládá ze tří částí, oddělených použitými materiály, tedy omítkami různých barev i barevnosti, a má tři nadzemní podlaží a podzemní podlaží. Z terénu na jižní straně domu je přístup právě do podzemního podlaží, kde se nacházejí společné domovní prostory, dále sklepy pro všechny byty a garáže pro automobily všech deset rezidentů.

Dále je na pozemku náležejícími k domu také jedno venkovní stání. Zároveň je součástí budovy zelená střecha, jejím úkolem zadržovat dešťovou vodu. Stínící panely umístěné na balkonech bytů dokážou zregulovat množství přicházejícího slunečního svitu. Konstrukce těchto prvků je inspirována dělícími prvky zástavby domků a jejich dřevěných horizontálních profilů.

Projekt byl zkolaudován v červenci 2020 a byty jsou ihned k nastěhování. Vzniká pod taktovkou developerské společnosti Akro Real.

Lokalita: Obytný komplex se nalézá v ulici Na Fialce I., v Praze 6-Řepích. Umístění projektu využívá lokality, ve které se v blízkosti nachází mateřské i základní školy, několik supermarketů, ale třeba i fitness centrum.

Dvacetiminutovou jízdou se lze dopravit od nákupního centra Metropole Zličín a Tesca. V těsné blízkosti se nalézá rovněž motolská zeleň a aktivní lesopark Řepy a Park Fialka, Aktivní lesopark Řepy.

Nejbližší zastávka autobusů Šedivého je vzdálena 300 m. narazíte po 278 m.

Lokalita

Schwarzové, Řepy, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence Fialka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty