Rezidence Fialka

Aktualizováno: 22 května, 2016
div>
Rezidence Fialka
Adresa Na Fialce I, Rěpy, Praha 6
K nastěhování od 2021
Počet jednotek 10
Velikost jednotek 2+1 - 3+kk
Developer Akro Real, a.s.

O projektu:

Developerský projekt Rezidence Fialka najdete v Praze 6-Řepích. Rezidenční areál, který dokonale zapadne do současné řady rodinných domů, zahrnuje 10 nových bytů. Jedná se o dva byty o plošných dispozicích 2+1, dále osm nových bytů 3+kk, celková plocha bytů se přitom pohybuje od 43,4 m2 do 79,6 m2. Budova má předsazené balkony a zčásti je zapuštěna do terénu. Celkem se objekt skládá ze tří částí, oddělených použitými materiály, tedy omítkami různých barev i barevnosti, a má celkem tři nadzemní podlaží a podzemní podlaží. Z terénu na jižní straně domu je přístup právě do podzemního podlaží, kde se nacházejí společné domovní prostory, dále sklepy pro všechny byty a garáže pro automobily všech deset rezidentů. Dále je na pozemku náležejícími k domu také jedno venkovní stání. Zároveň je součástí budovy zelená střecha, jejím úkolem zadržovat dešťovou vodu. Stínící panely umístěné na balkonech bytů dokážou zregulovat množství přicházejícího slunečního svitu. Konstrukce těchto prvků je inspirována dělícími prvky zástavby domků a jejich dřevěných horizontálních profilů. Dokončení je naplánováno na prosinec 2020, k nastěhování 02/2021. Vzniká pod taktovkou developerské společnosti Akro Real.

Lokalita:

Obytný komplex Rezidence Fialka se nalézá v ulici Na Fialce I., v Praze 6-Řepích. Umístění developerského projektu využívá lokality, ve které se v blízkosti mateřské i základní školy, několik supermarketů, ale třeba i fitness centrum. Dvacetiminutová jízda autem vás dělí od nákupního centra Metropole Zličín a Tesco. Z toho vyplývá, že infrastruktura je zde na vysoké úrovni. V těsné blízkosti se nalézá rovněž motolská zeleň a aktivní lesopark Řepy a Park Fialka.

Sport, relax, příroda: Jenom 476 m od bytového souboru najdete areál BMX Řepy, kde můžete provětrat svoje BMX kolo. Chcete-li si dopřát procházku spojenou s klidnou relaxací formou pikniku, potom navštivte Piknikové místo Aktivní lesopark Řepy, nachází se tu i rozhledna spojená s tobogánem, dětské hřiště včetně dřevěného hradu se skluzavkou. Skatepark Engelmüllerova se rozkládá 1,8 km daleko od domu.

Nákupy a služby: Na rozsáhlý nákupní komplex OC Řepy narazíte ve vzdálenosti 1,2 km. Pouhý 1 km se vyskytuje supermarket Billa.

Vzdělávání: Pouhých 308 m je vzdálená MŠ Fialka, v dosahu 1,4 km se nalézá ZŠ generálporučíka Františka Peřiny.

Kultura: Ve vzdálenosti 1,5 km stojí Kulturní centrum Průhon, které nabízí různé programy, tedy divadelní představení a koncerty a zájmové kurzy. Do kina Cinema City Zličín se dostanete 4,3 km.

Zdravotnictví: Lékárna a Poliklinika Řepy nabízející péči praktických lékařů leží 865 m cesty od obytného areálu.

Doprava: Na nejbližší zastávku autobusů Šedivého narazíte po 278 m. Výjezd na Slánskou ulici je ve vzdálenosti 751 m.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (89 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky