20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

16.05.2022

Pod Trávnou cestou: v prodeji jsou rodinné domy v Nymburce

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Fialka

Vyprodáno
Schwarzové, Řepy, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence Fialka se nachází v Praze 6-Řepích. Rezidenční areál, který dokonale zapadne do současné řady rodinných domů, zahrnuje 10 nových bytů o plošných dispozicích 2+1 a 3+kk.

Budova má předsazené balkony a zčásti je zapuštěna do terénu. Celkem se objekt skládá ze tří částí, oddělených použitými materiály, tedy omítkami různých barev i barevnosti, a má tři nadzemní podlaží a podzemní podlaží. Z terénu na jižní straně domu je přístup právě do podzemního podlaží, kde se nacházejí společné domovní prostory, dále sklepy pro všechny byty a garáže pro automobily všech deset rezidentů.

Dále je na pozemku náležejícími k domu také jedno venkovní stání. Zároveň je součástí budovy zelená střecha, jejím úkolem zadržovat dešťovou vodu. Stínící panely umístěné na balkonech bytů dokážou zregulovat množství přicházejícího slunečního svitu. Konstrukce těchto prvků je inspirována dělícími prvky zástavby domků a jejich dřevěných horizontálních profilů.

Projekt byl zkolaudován v červenci 2020 a byty jsou ihned k nastěhování. Vzniká pod taktovkou developerské společnosti Akro Real.

Lokalita: Obytný komplex se nalézá v ulici Na Fialce I., v Praze 6-Řepích. Umístění projektu využívá lokality, ve které se v blízkosti nachází mateřské i základní školy, několik supermarketů, ale třeba i fitness centrum.

Dvacetiminutovou jízdou se lze dopravit od nákupního centra Metropole Zličín a Tesca. V těsné blízkosti se nalézá rovněž motolská zeleň a aktivní lesopark Řepy a Park Fialka, Aktivní lesopark Řepy.

Nejbližší zastávka autobusů Šedivého je vzdálena 300 m. narazíte po 278 m.

Lokalita

Schwarzové, Řepy, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence Fialka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty