05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Flora

Vyprodáno
Jičínská, Flora, Praha 3

Detaily

 • ID:
  4440
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Flora
 • Byty k nastěhování od:
  březen 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  68 - 214 m2
 • Počet bytů celkem:
  16
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Rezidence Flora je developerský projekt spočívající v kombinaci zachovalého funkcionalistického nárožního domu z 30. let 20. století a přísných požadavků, týkajících se moderního bydlení tak, aby zůstala uchována původní atmosféra objektu. Podstatou jsou velkorysé prosvětlené prostory, elegantní vstupní hala s recepcí i kultivované prostředí, garantující reprezentativní a zároveň pohodlné bydlení. To jistě ocení nejen rodiny s dětmi, ale i ti, kteří chtějí být prostě v centru dění.

Byty: Bytový dům Rezidence Flora nabízí 17 slunných a prostorných bytů disponujících 3 až 4 pokoji a velkou otevřenou kuchyní s jídelnou. Samozřejmostí je i balkon či terasa s výhledem na atraktivní okolí a sklepní kóje náležící ke každému z nich. V přízemí se nacházejí atraktivní a velmi žádané komerční prostory, ideální pro zřízení kanceláří, nebo značkových obchodů. Pro úplné pohodlí vlastníků bytů lze využít dlouhodobé placené podzemní parkování v přilehlém centru Atrium Flora či v ostatních případech je v této oblasti pro rezidenty bezplatné parkování přímo před domem.

Lokalita: Nové byty Rezidence Flora se nachází na rohu ulice Jičínská a Vinohradská v oblíbené lokalitě Flofa na Praze 3. Jednu z největších výhod bydlení v této lokalitě představuje dopravní vybavenost. V bezprostřední blízkosti objektu se nachází stanice metra trasy „A“ Flora, které Vás během pár minut dopraví do samotného centra Prahy. Občanská vybavenost rovněž nezůstává pozadu. Ve vzdálenosti několika desítek metrů se nachází obchodní centrum Atrium Flora (bývalý Palác Flora), dále pro milovníky sportu squashové centrum Julie Hilmarové či sportovní centrum Olšanka nabízející možnost zahrát si spinning, tenis, badminton nebo si zaplavat či relaxovat v sauně. Pro chvíle pohody a odpočinku slouží nedaleký park Parukářka, který skýtá nádherný výhled na historické centrum Prahy a zároveň zájemce přiučí novým věcem. Parkem prochází naučná stezka seznamující její návštěvníky s historií, faunou i florou, která se zde vyskytuje.

Městská část Vinohrady byla pojmenovaná podle středověkých vinic, které byly na jejich jihozápadních svazích za branami města nad Koňským trhem (dnešním Václavské náměstí). Původním jménem Královské Vinohrady měla být zvěčněna zásluha českého krále Karla IV. O vznik zdejšího vinohradnictví. Od konce 19. století po zahájení bourání pražských hradeb se zde začala rozvíjet bytová výstavba domů pro střední a horní vrstvy obyvatel a prostor pro komerční účely, jako byly divadla, sokolovny a tržnice. Díky zachovalým urbanisticko-architektonickým a kulturně-historickým hodnotám, kterými Vinohrady disponují, jsou zahrnuty do městské památkové zóny, aby byl jejich vzhled a celé historické prostředí co nejdéle zachováno a udržováno v původním stavu.

Lokalita

Jičínská, Flora, Praha 3

Co si o projektu “Rezidence Flora” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty