30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

27.09.2022

Vila Roztoky: v prodeji je komorní projekt v okrese Praha-západ

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Francouzská

Vyprodáno
Francouzská, Brno-střed, Brno

Detaily

 • ID:
  20891
 • Stav:
 • Developer:
  AvrioReal, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Brno-střed
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  12
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Ten, kdo by chtěl bydlet ihned v blízkosti brněnského centra, má nyní jedinečnou příležitost. Developerský projekt Rezidence Francouzská , na rohu ulic Francouzská a Přadlecká v katastrální území Zábrdovice, nabízí 11 komfortních prostorných bytů v nově zrekonstruovaném cihlovém bytovém domě. Dům má šest nadzemních podlaží s výtahem. Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny jako 2+kk – 4+kk, o výměrách od 39 do 88 m2. V 6. NP jsou byty podkrovní. Polovina bytů má balkony.

V přízemí se nalézá kromě bytů i jedna komerční jednotka s podlahovou plochou 60 m2, která je prozatím rovněž k dispozici.

Bydlení v Rezidenci Francouzská dokáže splnit i nejnáročnější požadavky nových majitelů, ať se týkají lokality či bydlení samotného. Citlivá rekonstrukce bytů s architektonickým provedením podtrhují charakter celého domu i lokality a jsou zárukou nejen nadstandardního bydlení, ale též vynikající investice.

Realizace projektu již byla developerem AvrioReal dokončena a je jen na vás, zda se právě vy stanete novými majiteli těchto atraktivních nemovitostí. Nastěhování možné od roku 2018.

Lokalita: Projekt Rezidence Francouzská byl realizován ve Francouzské ulici 630/86, městská část Brno – střed, katastrální území Zábrdovice. Lokalita má své nesporné přednosti, které vám spolu s luxusně zrekonstruovanými byty zajistí pocit opravdového domova.

Do centra města to není daleko – 5 minut jízdy autem, anebo 17 minut MHD (zastávka tramvaje Jugoslávská – 5 minut chůze). Ale i v blízkosti rezidence najdete vše, co k běžnému každodennímu životu budete potřebovat: obchody – smíšené zboží máte téměř u domu; MŠ a ZŠ – 7 minut pěšky, školy střední – jenom pár kroků Francouzskou ulicí, nebo vyšší odborné – 6 minut chůze; zdravotnická zařízení – Vojenská nemocnice Brno jen 8 minut chůze, anebo Dětská nemocnice, která je vzdálená 13 minut pěšky; kulturní zařízení – do Divadla Radost dojdete za 11 minut „po svých“, nebo Městské divadlo Brno – cesta bude trvat 4 minuty autem; sportovní možnosti Sport Balkán + Laser Aréna – 6 minut pěšky, nebo Boxárna Cejl – 3 minuty chůze; restaurace, cyklostezku, a také zeleň, například park Schreberovy zahrádky s venkovní posilovnou a dětským hřištěm.

Více info: www.rezidence-francouzska.cz

Co si o projektu “Rezidence Francouzská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty