22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Golf Zbraslav

Vyprodáno
K Radotínu, Zbraslav, Praha 5

Detaily

 • ID:
  11214
 • Stav:
 • Developer:
  VLTAVÍN REALITY A FINANCE
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Zbraslav
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  82 - 89 m2
 • Počet bytů celkem:
  7
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  4.300.000 Kč - 4.900.000 Kč

O projektu

O projektu: Na Zbraslavi na území městské části Praha 16, (obvod Praha 5) se nachází nově vybudovaný developerský projekt Rezidence Golf Zbraslav. Novostavbu tvoří bytový dům o třech nadzemních podlažích nacházející se v klidné a příjemné ulici K Radotínu. Architekti projektu kladli u nového domu důraz především na maximální jednoduchost a funkčnost a to nejenom pokud jde o vnější vzhled, ale i vnitřní uspořádání, a to jak pokud jde o bytové jednotky, tak i společné nebytové prostory. Dům s novými byty je již hotov a připraven k nastěhování. Nachází se v něm celkem šest bytů a nebytový prostor (kancelář) v přízemí. Developerem a prodejcem je realitní kancelář Vltavín reality a finance v Revoluční ulici na Praze 1.

Byty: Zbrusu nový bytový dům Rezidence Golf Zbraslav nabízí byty o rozloze 2+kk nebo 3+kk. Ceny bytů se pohybují od 3,9 milionu Kč včetně DPH do 5,7 milionu Kč včetně DPH: V každém ze tří nadzemních podlaží se nachází dva nové byty. První nadzemní podlaží nového domu obsahuje nejenom dvě bytové jednotky, ale zároveň i nebytový prostor. Oba dva byty v prvním nadzemním podlaží zároveň disponují předzahrádkami o rozloze 140–380 m2. Tyto předzahrádky přímo navazují na obytnou plochu bytu, což zajišťují velká francouzská okna. Byty ve druhém nadzemním podlaží jsou vybaveny velkými terasami. Třetí nadzemní podlaží obsahuje ateliéry s terasami. Pokud jde o parkování, zajišťuje ho celkem šest parkovacích stání, pro každý byt je určeno jedno stání. Navazují na obytnou část domu, ale přitom nepůsobí nijak rušivě. Parkovací stání není zahrnuto v ceně bytu, platí se samostatně a stojí 150 tisíc Kč včetně DPH.

Jaké standardy jsou pro jednotlivé byty zaručeny?
Terasy u jednotlivých bytů jsou tvořeny podlahami bez finálních úprav, jsou rovněž vybaveny osvětlením a zásuvkou elektrické energie.
Dodávají se okna s plastovými profily vybavenými izolačním dvojsklem. Okna mají šestikomorový profil, dále tři celoobvodová těsnění, kování se instalují Maco Multimatic od výrobce VELROS. Jedná se o typ PRESTIGE MD v barvě interiérové bílé. V 1. nadzemním podlaží se stávají samozřejmostí bezpečnostní skla. Vnitřní parapety jednotlivých oken jsou vždy bílé.
Pro venkovní dveře a portály se osazují plastové bezpečností dveře od výrobce VELROS. Pokud jde o vstupní dveře do bytu, zde volba padá na rámové bezpečnostní dveře SOLODOR s bezpečnostním zámkem a kováním. Vybaveny jsou ocelovou zárubní. Vnitřní interiérové dveře pro jednotlivé byty jsou rovněž od výrobce firmy SOLODOR.
Podlahy bytů jsou bez finálního povrchu. K jejich dokončení se přikračuje až po té, co si klient, který si byt kupuje, vybere ze vzorníku. V koupelně a na WC se pokládá keramická dlažba od výrobce Kale, typ Ritmo. Rozměry činí 33/33 v hnědé barvě.

Elektroinstalaci tvoří stropní a stěnové vývody. Každá místnost se vybavuje zásuvky a vypínači. Tuto výbavu dodává výrobce ABB, jde o typ zásuvek a vypínačů Tango v bílé barvě. Kuchyň má přípojku pro elektrický sporák a také zásuvky pro chladničku a myčku nádobí. Do koupelny se instaluje zásuvka pro otopný žebřík a příprava pro pračku.
Jaké jsou zařizovací předměty? V koupelně se osazuje keramické hranaté umyvadlo včetně polosloupu od výrobce Ideal Standard. Vybrán je typ Eurovit plus v bílé barvě. Dále se napojují pákové směsné vodovodní baterie od výrobce GROHE, jde o typ Eurosmart v nerezovém provedení. Dále se využívá kovová smaltovaná vana s povrchovou úpravou od výrobce Laguna, typ Idea. Má rozměry 160 x 75 cm, je v bílé barvě. K ní se instaluje směsná nástěnná páková baterie dodávaná výrobcem GROHE, typ Eurosmart, nerezové provedení. Sprchový kout se instaluje bez zástěny. Kromě toho je zde i příprava pro pračku. Na WC se umisťuje keramický stojací klozet od výrobce Ideal Standard, typ Playa v bílé barvě. Má skrytou splachovací nádobku a dva režimy splachování. WC je od výrobce Geberit.

Na WC a do koupelny se pokládají dlaždice. Prostory jsou zároveň obloženy do výšky zárubně keramickým obkladem od výrobce Kale, typ Ritmo, rozměry 25/00 v barvě hnědé a béžové.
Kuchyňský kout tvoří přípojky teplé a studené vody, dále nechybí odpad a vyústění pro vzduchotechniku, tedy digestoř.
Konečně poslední bod standardů tvoří topení a příprava teplé užitkové vody. Každá bytová jednotka má samostatní elektrický kotel dodávaný firmou Dakon, elektrický bojler a podlahové topení.

Lokalita: Okolí nového developerského projektu Rezidence Golf Zbraslav tvoří spousta zeleně, neboť jde o lokalitu Zbraslav - Praha 5, která je velice příjemným místem k bydlení. Nachází se v katastru Praha 16 v ulici K Radotínu. Novostavba nabízí pohodlné a funkční bydlení.

Na Zbraslavi narazíte hned na několik významných kulturních památek. V Bartoňově ulici sídlí klášter, založený už v roce 1292 českým králem Václavem II., a barokní zámek. Obě dvě tyto stavby jsou od domu v ulici K Radotínu vzdálené 3-4 minuty, nebo 11 minut autobusem číslo 241 či pěšky za cca 22-23 minut. Zbraslavský zámek a klášter je v současnosti sídlem Národní galerie. Dále je zde kostel svatého Havla, který je dosažitelný po 18 minutách pěší chůze, 11 minutách jízdy autobusem číslo 241, nebo eventuálně 4 minutách jízdy autem a také kostel svatého Jakuba Většího vzdálený 19 minut pěšky, 2 minuty autem, případně 9 minut autobusem číslo 241. Vančurova vila, kde bydlel a žil známý český spisovatel stojí v ulici pojmenované přímo po spisovateli. Jízda k vile vám potrvá 4-5 minut autem, 11 minut autobusem číslo 241, nebo pěšky 23 minut. Kromě toho je tu i řada dalších zajímavých vil.

O zábavu zde na Zbraslavi rozhodně nepřijdete. V ulici U lékárny má své sídlo Černé divadlo Jiřího Srnce. Klidnou procházkou od domu se sem dostanete za 24 minut, autobusem číslo 241 to potrvá 10 minut, autem 5 minut. Do zbraslavského zámku můžete vyrazit také na výstavy nebo jiné kulturní akce. Za 3 minuty jste u něj autem, za 11 minut autobusem číslo 241 a za 22 minut pěšky. Také můžete navštěvovat místní knihovny, a to buď radotínskou v ulici Loučanská, což je 21 minut pěšky, 26 minut kombinací autobusů číslo 255 a 241 nebo autem 8 minut, případně zbraslavskou, která se nalézá v ulici U Malé řeky. Dojedete k ní za 4 minuty autem, 13 minut autobusem číslo 241, nebo dojdete pěšky za 26 minut.

Příroda je zde velmi pěkná, za návštěvu stojí například nedaleký Přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj. Autem k němu můžete sjet za pouhých 11 minut, autobusem číslo 120 nebo 245 vám to potrvá cca 51-55 minut. Pokud byste se měli zájem projít pěšky, potrvá to přibližně hodinu a osm minut. Velmi příjemným zpestřením všedních dnů může být také návštěva zámeckého parku, který se nachází u zbraslavského zámku cca 3 minuta autem, nebo také 9 minut autobusem číslo 241 či případně 22 minut pěšky. Ovšem možnosti pěších procházek a příjemné relaxace v zeleni na Zbraslavi se těmito dvěma lokalitami ani zdaleka nevyčerpávají. Další možnou odpočinkovou zónou, kterou zde můžete navštívit, je Lesopark Borovičky. Autem k němu dorazíte za 6 minut, případně pěšky za 21 minut, nebo také můžete jet buď autobusem číslo 129 či 318 a následně 241, což vám potrvá 29 minut. A konečně další zelení je park Belveder s dojezdovou vzdáleností autem 4-5 minut, autobusem číslo 241 celkem 13 minut, nebo docházkovou vzdáleností 19 minut. Na Zbraslavi se můžete dokonce také potěšit exotickými živočichy, protože se zde nachází minizoo. Můžete k ní dojet městskou dopravou autobusem číslo241 za 23 minut či autobusem číslo 165 za 22 minut, eventuálně dojít pěšky za 35 minut, či dojet autem za 5-7 minut.

Vyřádit se zde můžete, i pokud jde o sport. Přímo v ulici K Radotínu se cca 3 minuty pěšky nebo 1 minutu autem nachází golfové hřiště Prague City Golf, kde si můžete zahrát golf. Sportovní vyžití nabízí také sportovní hala Centrum Třešňovka v ulici Pod třešňovkou. Pěší procházka tam potrvá 9 minut, autobusem číslo 241 to zvládnete za 7 minut a autem za 3 minuty. 5 minut cesty autem do Hauptovy ulice a nalézáte se v tělocvičně základní školy, kde se pořádají kurzy tai-chi. Stejně dobře se tam ale můžete dopravit také autobusem číslo 241, a to za 11 minut. Velké bowlingové centrum a kuželnu najdete na Zbraslavi na ulici Elišky Přemyslovny. Autobusem číslo 241 tam dojedete za 11 minut, autem za 3 minuty, pěšky to trvá 21 minut. V Radotíně na Vrážské ulici se nachází Radotín Fitness s docházkovou vzdáleností 33 minut. Dojezd autem trvá 6 minut. Za 25 minut to potom stihnete autobusem číslo 244. Pojedete-li 26 minut autobusem číslo 165, dostanete se k fotbalovému hřišti na Komořanské ulici, autem cesta trvá 8 minut. Celkem 6 minut autem vám bude trvat příjezd k dostihovému závodišti v Malé Chuchli. Využijete-li městské dopravy a nasednete na autobusovou linku číslo 241, budete tam za 23 minut. V Radotíně se také nachází koupaliště Biotop Radotín v ulici K Lázním. Pěší chůze potrvá 29 minut, cesta autem 10 minut, městská doprava kombinací autobusů 255 a 241 potom 35 minut. Kromě toho se dá po Zbraslavi i okolí jezdit na kole.
Poliklinika Zbraslav sídlí v Žitavského ulici. Chcete-li se k ní dopravit, s přehledem to zvládnete za 3 minuty autem, 12 minut autobusem číslo 241 nebo také 17 minut autobusem číslo 165.

Lékárna se nachází na Zbraslavském náměstí, kam to pěšky máte 20 minut, autobusem číslo 241 celkem 8 minut a autem 5 minut. V Nýřanské ulici v Radotíně najdete další lékárnu. Po svých to k ní zvládnete za 23 minut, autem za 9 minut, nebo kombinací autobusů 255 a 241 za 23 minut. Nejbližší mateřská školka má své sídlo v Matjuchinově ulici. Což je 14 minut pěšky, 3 minuty autem nebo 8 minut autobusem číslo 241. Celkem 14 minut pěšky nebo 5 minut autem má v ulici Václava Rady sídlo soukromá mateřská škola Rotunda. Hauptově ulici se nalézá základní škola vzdálená 4 minuty autem, 11 minut autobusem číslo 241 a 24 minut pěšky.

Na zbraslavskou pobočku České pošty sídlící na ulici Elišky Přemyslovny to máte 10 minut autobusem číslo 241 nebo 3 minuty autem či 23 minut pěšky.
Nachází se zde ve velké blízkosti hned několik restaurací. Nejznámější je Škoda lásky na Zbraslavském náměstí, vzdálená 21 minut cesty od domu, nebo 8 minut jízdy autobusem číslo 241 nebo také 5 minut autem. Další restaurací je Patium na Žitavského ulici. Tato restaurace je dostupná po 3 minutách jízdy autem, 11 minutách jízdy autobusem číslo 241 či 25 minut pěší chůze. V ulici U Malé řeky 26 minut pěšky se nalézá restaurace U přístavu. Rovněž je dostupná za 4 minuty autem či 13 minut autobusem číslo 241.
V ulici U Národní galerie 10 minut jízdy autobusem číslo 241 narazíte na bankomat GE Money bank. Pěšky to k němu je 23 minut, autem potom 3 minuty.

Nákupní příležitosti na Zbraslavi zastupuje například supermarket Lidl v ulici Na Báních. Dojedete k němu za 4 minuty autem, nebo dojdete za 14 minut pěšky. Dále má zde sídlo také supermarket Albert v ulici Elišky Přemyslovny. Chůzí k němu dojdete za 15 minut, autobusem číslo 241 za 10 minut, nebo také autem za 3 minuty.
Doprava je do této pražské lokality velmi dobrá, v docházkové vzdálenosti 3 minut je cca 240 metrů vzdálená autobusová zastávka zvaná Peluněk, kde staví autobus číslo 241. Tímto autobusem můžete dojet ke stanici metra Smíchovské nádraží. Cesta trvá 20 minut. Na Zbraslavském náměstí, což je 20 minut pěšky staví autobusy číslo 129, 165, 214, 255, 338, 361, 390. Velká část z nich míří také na Smíchovské nádraží.
Zhruba za minutu jízdy autem od domu najedete na Strakonickou silnici, kterou se můžete vydat buď směrem do centra Prahy, přičemž ke Smíchovskému nádraží se dostanete asi za 15 minut, nebo naopak na druhou stranu výpadovkou ven z Prahy. Na nový Pražský okruh se tak od domu dostanete velice rychle.

Lokalita

K Radotínu, Zbraslav, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Golf Zbraslav” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty