02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Green House

Vyprodáno
Drahobejlova, Balabenka, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3337
 • Stav:
 • Developer:
  GESIM GROUP s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Balabenka
 • Byty k nastěhování od:
  květen 2012 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  31 - 73 m2
 • Počet bytů celkem:
  42
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba "Rezidence Green House" (celkem 42 nových bytů), realizovaný firmou GESIM GROUP, sestává ze tří budov, a to z budovy hlavní o 7 NP přímo v ulici Drahobejlova a ze dvou budov v dvorním traktu, situovaných ve 2. a 3. NP, kde se nacházejí mezonetové byty. V 1. NP jsou dále 2 nebytové prostory, garáže a sklepy, další garáže a sklepy jsou pak k dispozici i v 1. PP.
V projektu je vybudováno 42 moderních a příjemně řešených bytů, které zaručují veškerý komfort a potřebné pohodlí domova. Jedná se o prosvětlené byty s balkóny a širokými terasami, s výhledem na dvě světové strany, a to do ulice Drahobejlova a do vnitrobloku plného zeleně, ve kterém se nachází několik bytů s vlastní předzahrádkou.
Aby byly uspokojeny požadavky opravdu každého, jsou v nabídce byty typu 1 + KK až 3 + 1, navržené v různých dispozičních řešeních o výměře od 32 do 73 m2 plus balkóny, terasy a předzahrádky.
"Rezidence Green House" navíc využívá nejmodernější poznatky z oblasti alternativní energie a energetických úspor: systém solárních fotovoltaických panelů ve společném vlastnictví zaručí výrobu ekologické elektrické energie zdarma všem vlastníkům jednotek v domě, což povede ke snížení nákladů na provoz společných částí budovy.

Lokalita: "Rezidence Green House" se nachází v lokalitě Praha 9 - Libeň, která prošla v posledních letech rychlým vývojem a život v ní se kvalitativně v mnohém zlepšil. Do centra města se lze dostat autem za 10 minut, dále lze využít metro B (stanice Českomoravská vzdálena cca 300 m) a řadu tramvajových spojení (v dochůzkové vzdálenosti cca 3 minut tram č. 8, 16, 25, 52, 54 a 55).
K dalšímu zhodnocení "Rezidence Green House" přispívá i blízkost Přírodního parku Podviní a cyklostezka, která vede podél říčky Rokytky, obojí v dosahu pěší chůze pár minut.
V bezprostředním okolí rezidence je rozvinutá infrastruktura se snadnou dostupností veřejných služeb (nemocnice s poliklinikou, mateřská i základní škola, pošta, železniční stanice Vysočany a Libeň, atd.). Najdete zde také supermarket a řadu obchodů. Mladé rodiny a milovníci nakupování ocení blízkost nákupního centra Galerie Harfa s rozlehlou zelenou terasou, ledovým kluzištěm, dětským hřištěm a zábavním parkem Dinopark.
Lokalita, ve které se "Rezidence Green House" nachází, kromě jiného nabízí širokou škálu zábavy. Pro podnikavé se zde najde řada možností využití volného času, a to včetně kulturního a sportovního vyžití, od O2 Areny přes sportovní centra, cyklostezku, posilovny, bobovou dráhu a lanové centrum u parku Podviní, bary, restaurace, hudební nekuřácký bar až po divadlo Gong a řadu dalších. Příležitosti k setkávání a možnosti využití volného času jsou téměř nekonečné.

Lokalita

Drahobejlova, Balabenka, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Green House” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty