22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Green Wall Tomkova

Vyprodáno
Tomkova, Hejčín, Olomouc

Detaily

O projektu

O projektu: Green Wall je rezidenční projekt v lukrativní částí Olomouce – Hejčín. Nabídne 17 bytových jednotek ve velikostech 1kk – 4kk ve vysokém standardu a se severovýchodní a jihozápadní orientací. K jednotkám je možno přikoupit parkovací stání v hromadných garážích a sklepy.

Návrh domu klade důraz na ekologii a nízkonákladové bydlení. Fasáda je navržena jako částečně zelená s použitím živých rostlin, které jsou použity také na zelenou střechu a mají funkci jak estetickou, tak budou i zlepšovat klima v okolí domu.

Projekt bude dokončen a připraven k nastěhování do konce roku 2021.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Tomkova v Hejčíně, části Olomouce – centru Olomouckého kraje. Jedná se o oblíbenou rezidenční lokalitu, která nabízí dobrou dostupnost centra města díky pěší dostupnosti (20 minut chůze), síti MHD i nájezdu na dálnici Olomouc – Hradec Králové.

Zároveň ale poskytuje i širokou nabídku občanské vybavenosti a sportovních a rekreačních lokalit jako je cyklostezka podél řeky Moravy vedoucí až do centra Olomouce, přírodní koupaliště Poděbrady.

Více info: www.greenwalltomkova.cz

Co si o projektu “Rezidence Green Wall Tomkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty