24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Holečkova 53

Vyprodáno
Holečkova, Smíchov, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Na Praze 5 se rodí nový developerský projekt Rezidence Holečkova 53, který nabízí pohodový život. Pod stavbou je jako developer podepsána společnost Camargue. Do stávající zástavby se začlení a dokonale s ní splyne nový dům se sedmi nadzemními podlažími, pro který bude typický moderní design a dispoziční řešení. V novém domě se bude nalézat 21 nových bytů a jeden obchodní prostor. Jedná se o byty s plošnými dispozicemi 1+kk až 3+kk a rozlohou od 39 m2 do 112 m2. Některé z nich disponují balkonem či terasou. Jedná se úspornou budovu, u které se ukazatele energetické náročnosti pohybují v kategoriích B a C, tedy velmi úsporná a úsporná. Pro všech 21 rezidentů jsou k dispozici garážová stání v podzemním podlaží objektu. Dokončení projektu je naplánováno na 1Q2021.

Lokalita: Rezidence Holečkova 53 na Praze 5 se nachází v Holečkově ulici a svojí polohou těží hlavně z výborné infrastruktury vybudované ve čtvrti Smíchov. V blízkosti narazíte na několik nákupních center, dále multikino, velké fitness nebo lékařské kliniky. Zároveň blízká křižovatka u Anděla tvoří velký dopravní uzel, kde setkává trasa metra B a několik tramvajových linek, dále se tu nalézá autobusové nádraží Na knížecí a také železniční stanice Smíchovské nádraží. Láká i okolní zeleň, které je tu v porovnání s okolními pražskými čtvrtěmi opravdu hodně, počínaje Kinského zahradou přes Petřínské sady až po Park Sacré Coeur. Nadchne i dostatek sportovišť v okolí.

Sport, relax, příroda: Výběr sportovišť je rozsáhlý, ve vzdálenosti 3 km nabízí svoje služby areál Sport Mrázovka, které nabízí tenisový kurt, hřiště na kolektivní sporty jako fotbal či volejbal. 2 km je dlouhá cesta k BestFit Studiu. Možností k procházkám a výletům je v okolí řada, v dosahu 1,6 km se nalézá Zahrada Bertramka. Ještě blíže, 900 m, se rozkládá Zahrada Kinských a doslova za rohem, pouze 510 m je Park Scaré Coeur.

Nákupy a služby: Nákupních center je v okolí dokonce hned několik. Jenom 1,9 km je vzdálené OC Nový Smíchov. Celkem 2,3 km od obytného souboru stojí obchodní komplex Zlatý Anděl.

Vzdělávání: V těsné blízkosti je k dispozici také zároveň ZŠ a MŠ Grafická 5, budova Holečkově se nachází jenom 293 m od rezidence, budova na ulici Grafické je vzdálena dokonce jenom 220 m.

Kultura: Hned vedle, 48 m se nalézá galerie Centrum pro současné umění. V Kinského zahradě najdete Národopisné muzeum. Za poznáním života Wolfganga Amadea Mozarta se můžete vydat do Vily Bertramka. Milovníky filmů potěší, že CineStar Anděl je pouhých 1,6 km od rezidenčního komplexu.

Zdravotnictví: Péči praktických lékařů zajistí 754 m vzdálená EUC Klinika Kartouzská.

Doprava: Pouhých 139 metrů od domu se nalézá autobusová zastávka Holečkova. Jenom 232 m od domu se nachází tramvajová zastávka Bertramka. Pro automobilisty je výhodou 3 km vzdálený výjezd ze Strahovského tunelu.

Lokalita

Holečkova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Holečkova 53” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty