30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Holečkova

Vyprodáno
Holečkova, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  7203
 • Stav:
 • Developer:
  CASA Holečkova s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  3. čtvrtletí 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  40 - 105 m2
 • Počet bytů celkem:
  15
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V exkluzivní rezidenční čtvrti Hřebenky, na Smíchově-Praha 5 se nachází developerský projekt Rezidence Holečkova. Jedná se o historický činžovní dům po celkové rekonstrukci budovy i bytových jednotek. Poloha městského bytového domu spojuje výhody života ve městě (dopravní dostupnost, občanská vybavenost) a v těsné blízkosti městských klidových zón a parků. Obytný komplex splňuje požadavky klientů na moderní a komfortní bydlení. Spojuje krásu a pohodlí historického domu, moderní technologie a malé náklady na bydlení. Důraz byl kladen na zachování původních prvků a historického ducha stavby. Městský dům přirozeně navazuje na původní zástavbu rezidenční čtvrti Hřebenky. Neoklasicistní pětipodlažní stavba má vysokou užitnou hodnotu spočívající v budoucím navýšení hodnoty oproti kupní ceně. Developerem projektu je developerská společnost Arch Cube Project v čele s architektem Andreou Palazzem.

Byty: Bytový dům nabízí 15 nových bytů (1 byt s přístavbou) a 1 kancelář. Užitná plocha bytů o dispozicích 2+kk, 3+1 a 4+kk činí 40 m2 až 105 m2. K některým bytům náleží balkon či terasa. Bytové jednotky jsou orientovány převážně na jihovýchod. Cena bytů se pohybuje v rozmezí od 2.657.160 Kč do 5.435.000 Kč.

Lokalita: Nové bydlení Rezidence Holečkova je situován ve čtvrti Hřebenky na Praze 5–Smíchov. Rezidenční čtvrť Hřebenky kombinuje výhody města, bydlení poblíž přírody a krásu historické čtvrti. Oblast se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Využívat můžete linky autobusu (zastávky vzdálená 100 metrů), tramvaje (zastávka vzdálená 200 metrů) i metra (stanice leží 850 metrů od budovy). Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, například mateřské, základní i střední školy, obchody, restaurace a kavárny, nemocnici/polikliniku a další služby. Za větším nákupem či zábavou se můžete vydat do OC Nový Smíchov, který je vzdálený pouhých 600 metrů. Sto metrů od činžovního domu leží park, kde můžete ve volném čase odpočívat či sportovat.

Lokalita

Holečkova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Holečkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty