Rezidence Holečkova

Aktualizováno: 18 května, 2015
Rezidence Holečkova
Adresa Holečkova, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od 3. čtvrtletí 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 15
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 40 - 105 m2
Developer CASA Holečkova s.r.o.


O projektu:

V exkluzivní rezidenční čtvrti Hřebenky, na Smíchově-Praha 5 se nachází developerský projekt Rezidence Holečkova. Jedná se o historický činžovní dům po celkové rekonstrukci budovy i bytových jednotek. Poloha městského bytového domu spojuje výhody života ve městě (dopravní dostupnost, občanská vybavenost) a v těsné blízkosti městských klidových zón a parků. Obytný komplex splňuje požadavky klientů na moderní a komfortní bydlení. Spojuje krásu a pohodlí historického domu, moderní technologie a malé náklady na bydlení. Důraz byl kladen na zachování původních prvků a historického ducha stavby. Městský dům přirozeně navazuje na původní zástavbu rezidenční čtvrti Hřebenky. Neoklasicistní pětipodlažní stavba má vysokou užitnou hodnotu spočívající v budoucím navýšení hodnoty oproti kupní ceně. Developerem projektu je developerská společnost Arch Cube Project v čele s architektem Andreou Palazzem.

Byty:

Bytový dům nabízí 15 nových bytů (1 byt s přístavbou) a 1 kancelář. Užitná plocha bytů o dispozicích 2+kk, 3+1 a 4+kk činí 40 m2 až 105 m2. K některým bytům náleží balkon či terasa. Bytové jednotky jsou orientovány převážně na jihovýchod. Cena bytů se pohybuje v rozmezí od 2.657.160 Kč do 5.435.000 Kč.

Lokalita:

Nové bydlení Rezidence Holečkova je situován ve čtvrti Hřebenky na Praze 5–Smíchov. Rezidenční čtvrť Hřebenky kombinuje výhody města, bydlení poblíž přírody a krásu historické čtvrti. Oblast se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Využívat můžete linky autobusu (zastávky vzdálená 100 metrů), tramvaje (zastávka vzdálená 200 metrů) i metra (stanice leží 850 metrů od budovy). Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, například mateřské, základní i střední školy, obchody, restaurace a kavárny, nemocnici/polikliniku a další služby. Za větším nákupem či zábavou se můžete vydat do OC Nový Smíchov, který je vzdálený pouhých 600 metrů. Sto metrů od činžovního domu leží park, kde můžete ve volném čase odpočívat či sportovat.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (71 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky

Array