30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

24.09.2022

Block Luna: v prodeji jsou bytové domy na Praze 8

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Hrázka

V prodeji
Hrázka, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Moravskoslezský kraj
 • Lokalita:
  Ostrava-Pustkovec
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  3+kk

O projektu

Rezidence Hrázka nabízí 6 mezonetových bytů a několik komerčních prostor umístěných v moderní třípatrové budově. Dispozice bytových jednotek jsou 3+kk, s rozlohou od 84 do 97 metrů čtverečních. Bytové jednotky jsou umístěny v druhém a třetím podlaží a náleží k nim terasy a předzahrádky. Byty jsou vybaveny klimatizací a podlahovým vytápěním ohřívaným pomocí tepelného čerpadla. Vedle budovy je vyhrazeno kryté parkovací stání. Vizuálně budova v exteriéru kombinuje přírodní prvky dřeva a kamene s jednoduchými geometrickými liniemi.

Dokončení projektu je plánováno na polovinu roku 2023.

Lokalita

Rezidenci Hrázka najdete na ulici Hrázka v Ostravě, konkrétně pak v její městské části Pustkovec. V blízkosti budovy je k dispozici veškerá občanská vybavenost zahrnující školy, supermarket, nákupní centrum, poštu, restaurace, nemocnici, bankomaty, sportoviště, zastávky MHD, ale i wellness, koupaliště či planetárium. Zároveň je okolí bohaté na zeleň a prostor pro relaxaci, které najdete v Pustkoveckém parku nebo rozlehlých lesích okolo Porubské Myslivny. Pustkovec je skvělou lokalitou pro všechny, kteří mají rádi soukromí a klid pro život, ale zároveň chtějí být na dosah velkému městu a jeho vybavenosti, která zahrnuje komplexní portfolio včetně kulturních, vzdělávacích či sportovních středisek.

Lokalita

Hrázka, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Co si o projektu “Rezidence Hrázka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty