23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Hřebenky Z

Vyprodáno
Na Hřebenkách, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  8814
 • Stav:
 • Developer:
  '-
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  projekt pozastaven
 • Počet bytů celkem:
  20
 • Velikost jednotek:
  od 2+kk
 • Cena bytů (od - do):
  projekt pozastaven

O projektu

O projektu: Projekt bol vyradeny z portfolia Sekyra Group. Projekt má nové vizualizace i developera a nyní je ve výstavbě. Viac info o projekte zde. Novostavba Hřebenky Z bude (20 nových bytů) postavena na adrese ulice Na Hřebenkách v Praze 5–Smíchov. Stavba má osm podlaží a navazuje na stávající bytový dům Na Hřebenkách XY. Projekt je situován těsně pod vrcholem Strahov a obklopuje jej množství zelené plochy.

Byty: Dispozice nových bytů projektu Hřebenky Z jsou plánovány od 2+kk po luxusní penthouse. Ten má mít podle developerů plochu až 367 m2 čisté podlahové plochy. Developerský projekt nabízí unikátní spojení prostředí zeleně a moderní architektury uvnitř luxusní vilové čtvrti. Každý byt bude mít k dispozici vlastní balkon a parkovací místo. Parkování je realizováno jednak v podzemní části objektu a jednak v terénu na východní části projektu. Nové bytové jednotky nabídnou vysoký standard v bydlení, který bude zároveň splňovat nejvyšší nároky nízkoenergetických projektů.

Lokalita: Rezidenční projekt Hřebenky (Praha 5, Smíchov, ul. Na Hřebenkách) čerpá z jedinečné atmosféry této čtvrti. Její historie sahá až do první poloviny 20. století. Novostavba je obklopena zelení a v těsné blízkosti se nacházejí parky Císařka, Mrázovka, Kneislovka nebo Hybšmanka. Patnáct minut od objektu se nalézá také zahrada Klamovka. Deset minut chůze je vzdálena Zahrada Kinských, Park a kaple Sacré Coeur nebo Nesypka. Ve vzdálenosti patnácti minut se rozkládá Bertramka a Husovy sady. Vzdělávacími institucemi jsou například mezinárodní mateřská školka, střední odborná škola, mateřská školka a základní škola pro sluchově postižené a Smíchovská SPŠ. Dopravní dostupnost zprostředkovává městská hromadná doprava. Autobusové zastávky U Palaty, Hřebenka a Hybšmanka jsou vzdáleny pět minut chůze, deset minut daleko jsou zastávky Stadion Strahov a Diskařská. Automobilová doprava najde své využití díky Strahovskému tunelu a pražskému okruhu. Stanice metra Anděl je vzdálena patnáct minut pěšky. Využití volnočasových aktivit představuje například Krytý plavecký bazén Strahov, Gymoffice, Squashcentrum Strahov, Contours Fitness pro ženy nebo umělá lezecká stěna strahovských kolejí, která je vzdálena deset minut chůze. Alternativu k těmto činnostem nabízí Centrum pro současné umění v Praze, Národopisné muzeum v Praze, Šaldova vila a Divadlo Orfeus. Široké pole pro nákupy představuje OC Nový Smíchov, kde se kromě obchodů nalézá také multikino Cinema City. Ve vzdálenosti pěti minut se nalézá také supermarket Žabka. Občanskou vybavenost nových bytů rezidence Hřebenky Z doplňuje množství restaurací, kaváren a hospod. Poliklinika Kartouzská je vzdálena jen deset minut chůze.

Lokalita

Na Hřebenkách, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Hřebenky Z” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty