Hřebenky

Aktualizováno: 10 srpna, 2016
Hřebenky
Adresa Na Hřebenkách, Hřebenky, Praha 5
K nastěhování od prosinec 2017
Počet jednotek 19
Velikost jednotek 3+kk - 9+kk
Plocha (od - do) 83 - 430 m2
Developer Lexxus Norton


O projektu:

Developerský projekt Hřebenky se nachází v ulici Na Hřebenkách v městské části Praha 5 - Smíchov. Za konceptem rezidenčního domu stojí italský architekt Porcellini. Dům ve tvaru obdélníku je situovaný v mírném svahu, díky čemuž je z vyšších pater zajištěn panoramatický výhled na hlavní město. Bytový dům Hřebenky, jehož součástí bude i recepce se zázemím, odpovídá energetické náročnosti třídy B. Dokončení projektu se předpokládá na konci roku 2017. Prodejcem je Lexxus Norton, člen skupiny LEXXUS Group.

Byty:

V rámci rezidenčního projektu Hřebenky vznikne celkem 19 bytových jednotek ve velikosti od 3+kk do 9+kk. Zatímco nejmenší byty jsou o výměře 85 m2 , nejvyšší patro je vyhrazeno luxusnímu penthousu o rozloze 542 m2 včetně terasy. Dispozice bytů je řešena tak, aby byla zachována funkčnost jednotlivých místností, prostorný obývací pokoj, praktické umístění kuchyně i dostatek úložných prostorů. Standardním vybavením bytů je i klimatizace. Součástí každého nového bytu je terasa nebo balkon. Přízemní byty mají rovněž vlastní zahradu.

Lokalita:

Rezidenční dům Hřebenky se nachází v ulici Na Hřebenkách, v krásném prostředí městské části Praha 5 - Smíchov, která představuje širší centrum hlavního města. V blízkosti projektu je k dispozici hned několik jedinečných míst pro procházky, sport i volnočasové aktivity. Nedaleko domu se nachází například Ladronka, Petřínské sady, zahrada Klamovka či Velký strahovský stadion. V dosahu je i Pohořelec nebo areál Pražského hradu. Velkou výhodou této lokality je velké množství základních a středních škol či mateřských školek. V sousedící městské části Praha 6 se navíc nachází řada mezinárodních škol. Z veřejné dopravy je v pěší dostupnosti autobusová zastávka Hřebenka nebo Stadion Strahov. Co se týče jízdy autem, z této lokality je snadný výjezd směrem na Plzeň, Karlovy Vary či letiště Václava Havla.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (77 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky