Rezidence Hvězda

Aktualizováno: 21 června, 2020
Rezidence Hvězda
Adresa Letecká, Ruzyně, Praha 6
K nastěhování od 2021
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Praha-město s.r.o.


O projektu:

Rezidence Hvězda nabízí bydlení v pražské Ruzyni nedaleko obory Hvězda, Divoké Šárky i letiště. Obsahuje bytové jednotky ve velikostech od 1kk po 4kk, z nichž téměř každé náleží terasa nebo předzahrádka orientované na jih. Jsou navrženy ve vysokém standardu s vysokými stropy, podlahovým vytápěním a dostatkem úložných prostor díky sklepům nebo šatnám u master ložnic.

Autorem projektu je ateliér A8000, který zde navrhl čtyřpodlažní bytový dům s výrazně barevnou fasádou kontrastující s okolní zelení a terasovitě ustoupenými podlažími.

Lokalita:

Rezidence je umístěna na pozemku na okraji rezidenční zástavby spadající pod Prahu 6 – Ruzyni, mezi klidnou ulici Letecká a městskou třídu Evropská. Směrem na Evropskou ulici dům oddělí zelený val sloužící jako odhlučnění. Přírodní park Divoká Šárka se nachází jen přes ulici od domu – lze použít podchod pod ulicí Evropská - a nabízí pěší cesty i cyklostezky, vodní nádrž Džbán.

Praha 6 je oblíbenou rezidenční lokalitou a nabízí veškerou občanskou vybavenost, pár minut chůze jsou vzdálena vzdělávací zařízení nebo Obchodní centrum Šestka. Parkování je zajištěno v suterénu, doprava do centra automobilovou i hromadnou dopravou. Poblíž je zastávka autobusu i tramvaje. Výhodou je také blízkost pražského letiště.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky