22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Hvězdová

Vyprodáno
Hvězdová, Brno-město, Brno

Detaily

O projektu

O projektu: Nový rezidenční projekt nabídne byty v polyfunkčním domě v blízkosti centra Brna. Osm podlaží obsahuje celkem 51 bytových jednotek v různých velikostech, v nižších podlažích menší – s dispozicemi 1+kk až 2+1, výše pak prostorné 3+kk a 4+kk. Většině těchto bytů náleží balkon, lodžie nebo terasa. Poslední podlaží zabírá luxusní penthouse rozšířený o velkou terasu s 360° výhledem do okolí a zahradními úpravami, které budou řešeny ve spolupráci s budoucím majitelem. Ke všem jednotkám je možno přikoupit parkovací stání v suterénních garážích a sklep.

Fasáda je navržena se speciální omítkou v lávovém designu a s prosklením velkými okny v pravidelné geometrii. Díky tomu má každý byt alespoň jednu celou stěnu prosklenou.

Rezidence Hvězdová je projekt developerské společnosti DOMOPLAN. Hrubá stavba by měla být dokončena na začátku roku 2021 a po finálních úpravách a kolaudaci je nastěhování rezidentů plánováno ve čtvrtém kvartálu 2021.

Lokalita: Projekt je umístěn na volném pozemku v ulici Hvězdová v Zábrdovicích spadajících pod území Brno-město. Zábrdovice je lokalita výhodná z hlediska umístění v blízkosti centra města – náměstí Svobody je vzdáleno 10 minut pěšky.

Oblast nabízí veškerou občanskou vybavenost, restaurace, obchody, sportovní i kulturní zařízení. V posledních letech prochází dynamickým rozvojem, v sousedství vzniká komunitní a kulturní centrum a několik rezidenčních budov, městský park i nové služby a obchody v parteru.

Co si o projektu “Rezidence Hvězdová” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty