Rezidence Janáčkovo nábřeží

Aktualizováno: 10 května, 2015
Rezidence Janáčkovo nábřeží
Adresa Janáčkovo nábřeží 39, Malá Strana, Praha 5
K nastěhování od duben 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 8
Velikost jednotek 2+1 - 4+kk
Plocha (od - do) 136 - 489 m2
Developer LEXXUS a.s.


O projektu:

V Praze 5 se nachází nově zrekonstruovaná rezidence Janáčkovo nábřeží. Developerský projekt je situován v lokalitě, která patří k nejvyhledávanějším lokalitám pro bydlení a jejíž kouzlo vždy přitahovalo mnoho umělců. Rezidence Janáčkovo nábřeží kombinuje nadstandardní a komfortní bydlení v historickém a prestižním centru Prahy. Neoklasicistní rezidence pochází z roku 1910. V rámci rekonstrukce rezidenčního paláce Janáčkovo nábřeží 39 získala budova novou střechu, nové stropy, veškeré rozvody a nové fasády, přesto byly zachovány historické prvky jako štukové dekorace na římsách, bohatě zdobený vestibul, nástěnné malby či zábradlí a dlažby. Vše bylo pečlivě ošetřeno během rekonstrukce. Šestipodlažní rezidence nabízí 8 nových bytů a prostory pro 2 moderní kanceláře. K dispozici bude také 21 parkovacích míst, která se nacházejí ve vnitřním dvoře budovy, který se pyšní i zahradou se vzrostlými stromy. Projekt Rezidence Janáčkovo nábřeží dále nabídne moderní wellness studio se saunou a bazénem či útulný vinný bar, oboje umístěné v suterénu budovy. V neposlední řadě budete mít k dispozici recepci, která bude v provozu 24 hodin denně, a bezpečnostní kamerový systém. Všechny komfortní služby, které vám rezidence nabízí, jsou zpoplatněné dle spotřeby, což znamená, že za ně majitelé bytů nemusí platit měsíční poplatky. Developerský projekt, který v sobě skloubí moderní design uvnitř historické budovy, historické centrum Prahy, kvalitní materiály a vysoký standard, by měl být dokončen v dubnu roku 2015. Prodejcem je LEXXUS.

Byty:

Developerský projekt nabízí 8 nových bytů o dispozicích 2+1 až 4+kk a užitné ploše od 136,02 m2 do 488,99 m2. K bytům patří balkony a sklepní prostory a parkovací stání, vše je zahrnuto v ceně bytu. K dispozici vám bude nový prosklený výtah a vstupní videosystém či videotelefony. Byty jsou nabízeny v Shell & Core stavu. Zájemcům o nové byty je tak ponechána svoboda při realizaci svých představ o vnitřním uspořádání a vybavení. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 22,785,600 Kč do 81,717,400 Kč včetně DPH.

Lokalita:

Dům se nachází na Janáčkově nábřeží, které lemuje levý břeh Vltavy, lokalita Malá Strana - Praha 5. Rezidence vám nabízí stylový život v centru, skvělou dopravní dostupnost a zeleň nedalekých parků. Stanice metra B a tramvajová zastávka jsou vzdáleny 5 minut chůze od rezidence. Projekt je situován v sousedství krásného parku Petřína a Dienzehoferových sadů. Občanská vybavenost je na vysoké úrovni. V blízkosti rezidence najdete restaurace, kavárny, školky a školy, obchody a mnoho potřebných služeb. Nedaleko se nachází nákupní centrum Nový Smíchov či nákupní a zábavní centrum Anděl.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (81 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky