30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Jezerky

Vyprodáno
Na Jezerce, Nusle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  3799
 • Stav:
 • Developer:
  Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Nusle
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  41 - 71 m2
 • Počet bytů celkem:
  10
 • Velikost jednotek:
  1+1, 2+kk, 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nově zrekonstruované rezidence na Praze 4 - Nusle poskytují úplně jiný pohled na žádané novostavby. Všechny nové byty se totiž zaměřují na maximální využitelnost prostoru ve spojení s moderním prostředím. Různorodé dispozice uspokojí každého klienta, bez ohledu na to zda se jedná o svobodný pár či rodinu s dětmi. Kromě samotné rekonstrukce bytů zde došlo také k umístění nového a modernějšího výtahu a samozřejmě i funkční zateplení pomocí plastových oken a rekonstrukce obvodového zdiva. Funkční úkony rekonstrukce jsou navíc i designově atraktivní. Podobným vylepšením prošly i vnitřní společné prostory domu. Ve vnitrobloku se nabízí rovněž možnost získat za výhodnou cenu tolik potřebné garážové stání a využití soukromé zahrady, která je součástí rezidence Jezerka.

Byty: Každý z nabízených bytů má různorodé vybavení víceméně dle přání klienta. Všechny nové byty navíc poskytují jedinečný výhled do okolní krajiny. Celkem zde vzniklo několik desítek luxusních bytů, které jsou připravené k vašemu okamžitému využívání. Velikosti nových bytů v rezidenci Horní se pohybují od 1+kk po 4+kk. V rezidenci Nad Studánkou najdete nové byty v dispozicích 2+kk až 3+1. Ke každému bytu bez výjimky náleží sklepní kóje v různých velikostech podle zakoupeného bytu. Díky atraktivitě moderních bytů, jejich okolí a jedinečné lokality, je koupě takového bytu v novostavbě nejen zajištěním budoucnosti a získání domova, ale také výhodnou investicí, která se do budoucna rozhodně vyplatí. Otázka bydlení je totiž v současné době tou nejdůležitější a není špatné mít jistotu toho, kde v noci složíte hlavu. Pokud je to navíc v lokalitě s dobrou dopravní dostupností a plnou občanskou vybaveností, není nad čím váhat.

Lokalita: Tak jak je zvykem u developerských projektů, má i bytový dům Rezidence Jezerka současně výhodné a atraktivní prostředí. Zájemce o luxusní bydlení v nově zrekonstruovaných bytech tedy jistě potěší i výhled na okolní panoramata. Oblíbený park Jezerka tuto jedinečnou atmosféru navíc výstižně dokresluje. Lokalita přitom nenabízí pouze dobrou dopravní dostupnost do centra Prahy ale i do jejich ostatních částí. Pokud máte vlastní automobil, parkování je samozřejmě zajištěno přímo u bytového komplexu. Vlastní garážová stání je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu. V okolí lokality nechybí mimo jiné i obchodní domy, možnosti kulturního vyžití nebo lékařská zařízení. Nic z toho ovšem nenarušuje atmosféru klidu a harmonie.

Závěrem: Developerský projekt Rezidence Jezerka, poskytla nový pohled na rekonstruované nové byty. I v tomto případě totiž šlo přistupovat k bydlení jako k moderní novostavbě, ačkoliv bylo výsledku dosaženo za pomocí rozsáhlých oprav a využití již stávajících bytových komplexů. Přes to dokázaly nově rekonstruované byty poskytnout ve výsledku maximálního komfort s moderním vybavením a rozsáhlým prostorem k životu. Od stanice metra nebo zastávky tramvaje dělí obyvatele bytů jen několik minut pěší chůze. Ani ostatní objekty občanské vybavenosti nejsou o nic vzdálenější.

Lokalita

Na Jezerce, Nusle, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence U Jezerky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty