07.06.2023

Rezidence Prokopský potok: v prodeji jsou byty na Stodůlkách

04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Jezerní

V prodeji
Železná Ruda, Plzeňský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Plzeňský kraj
 • Lokalita:
  Železná Ruda
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  21
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk

O projektu

Projekt se skládá z celkem 21 bytových jednotek umístěných v luxusním třípatrovém rezidenčním domě. Budova je vybavena vlastní nonstop recepcí, vyhřívaným bazénem, saunou a restaurací. Ke každému apartmánu náleží prostorný sklep a parkovací stání. Součástí všech jednotek je balkon nebo terasa. Dispozice apartmánů je 2+kk až 4+kk s rozlohou od 56 do 109 čtverečních metrů. Vizuálně stavba kombinuje moderní minimalistické linie a rozměrné prosklené plochy s přírodními materiály. Předpokládaný termín dokončení stavby je září 2023.

Lokalita

Rezidenci najdete na okraji města Železná Ruda v Plzeňském kraji. Jedná se o rekreační oblast na hranici Národního parku Šumava s 1600 obyvateli a základní občanskou vybaveností. V okolí jsou školy, restaurace, obchody, pošta, bankomat, zdravotnická zařízení, sportoviště, autobusová zastávka, ale i muzeum či bowling. V blízkosti je také několik lyžařských středisek, turistických a cyklistických tras. Nejbližší větší město s plnou občanskou vybaveností jsou Sušice, vzdálené půl hodiny jízdy autem, a dále Klatovy, kam je dojezdová vzdálenost necelých 40 minut.

 

Lokalita

Železná Ruda, Plzeňský kraj

Co si o projektu “Rezidence Jezerní” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty