Developerský projekt Rezidence Jiřina

Vyprodáno
Davídkova, Libeň, Praha 8

Detaily

 • ID:
  12192
 • Stav:
 • Developer:
  Davídkova Home, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Libeň
 • Byty k nastěhování od:
  září 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  43 - 106 m2
 • Počet bytů celkem:
  17
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  4.067.000 Kč - 8.730.000 Kč

O projektu

O projektu: Libeň na Praze 8 je v současnosti velmi žádanou čtvrtí k bydlení, právě zde v Davídkově ulici 54 proto vzniká developerský projekt Rezidence Jiřina. Okolí novostavby nabízí dostatek zeleně a díky poloze ve svahu bude i z nižších pater nového domu dobrý výhled, a to na Žižkovskou věž a Pražský hrad. Je zde celkem 17 nových bytů. Stavba byla zahájena na konci června 2016, plánovaný termín konec září 2017. Budova spadá do energetické třídy B, tedy velmi úsporné. Developerem je společnost Davídkova Home, s.r.o. se sídlem ve Štúrově ulici na Praze 4, prodejcem potom Gepard Home s.r.o. také ve Štúrově ulici.

Byty: Nový dům Rezidence Jiřina nabízí sedm nových bytů 1+kk, šest 2+kk, dva 3+kk a dva 4 +kk v plošné velikosti od 43 do 106 m2. Pro zjištění cen kontaktujte prodejce. V novostavbě se nachází celkem 17 garážových stání, z toho 12 v hydraulických dvoupodlažních zakladačích, 4 klasická a jedno klasické pro ZTP. Každý byt má sklep. Většina bytů má buď balkon nebo terasu. Důležité jsou samozřejmě standardy bytů. Konstrukce domu je tvořena monolitickým železobetonovým skeletem, který má obvodové a vnitřní výztužné stěny. Stropy tvoří železobetonové desky se zvukovou izolací v podlahách. Obvodové stěny jsou železobetonové a vyzděné z cihelných tvárnic. Rezidenční objekt je zateplený kontaktním izolačním systémem ETICS o tloušťce 150 mm. Fasádu tvoří stěrková omítka. Mezibytové stěny tvoří keramické tvárnice Porotherm AKU. Instalují se dřevěné EURO okna s tlumením zvuku. Balkony a terasy jsou opatřeny betonovou dlažbou, nechybí ocelové žárově zinkované zábradlí, svítidlo a elektrická zásuvka. Vstupní bytové dveře mají bezpečnostní třídu 2. V domovní chodbě jsou položeny keramické dlaždice RAKO, schodiště je železobetonové. Je zde výtah a autovýtah. Vytápění je řešeno dálkově, v bytech jsou desková tělesa RADIK, v koupelnách tepelné žebříky. Obytné místnosti jednotlivých bytů mají plovoucí podlahy, předsíň a koupelny dlažbu. Vnitřní dveře do místností se osazují od firmy Sapeli Elegant s obložkovou zárubní. Sanita se do koupelen a na WC dodává od firmy Villeroy & Boch, vodovodní baterie Grohe nebo Hans Grohe. Elektroinstalace ABB Tango v bílém provedení.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence Jiřina umístěný na Praze 8 v Libni v Davídkově ulici 54 se pyšní velmi dobrou dopravní dostupností. Nejbližší zastávkou MHD je 3 minuty chůze vzdálená Vinopalnická, kde staví autobus číslo 166. 10 minut pěšky je stanice metra C Ládví, zde se nachází také supermarket Albert, kde je možné opatřit základní nákupy a lékárna. 4 minuty jízdy autem je Kaufland Ládví na Střelničné ulici. Celkem 4 minuty pěšky je to na Městskou polikliniku sídlící přímo v Davídkově ulici. Obávat se nemusíte ani o dostatečné kulturní vyžití, 5 minut autem nebo 20 minut tramvají číslo 10 je to ke známému Divadlu Pod Palmovkou na Zenklově ulici, Salesiánské divadlo na Kobyliském náměstí je 9 minut metrem. Pouhých 7 minut pěšky je Kulturní dům Ládví v Burešově ulici. 14 minut pěšky se nalézá mateřská a základní škola v ulici Na Korábě. Strádat nebudou ani sportovci. 10 minut jízdy autobusem číslo 166 je koupaliště Ládví, 12 minut pěšky Beach klub Ládví, centrum plážových sportů v Chabařovické ulici, Fitness BBC v ulici Na Stráži můžete zastihnout otevřené po pouhé 9 minutové procházce. Nechybí ani dostatek přírody. 9 minut jízdy je Ďáblický háj, nebo 5 minut vozem jsou Thomayerovy sady či 4 minuty vzdálené parky Okrouhlík a Nad Korábem.

Lokalita

Davídkova, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Jiřina” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty