30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Juliana II.

V prodeji
Líšeňská, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Druhá etapa projektu Juliana nabízí moderní funkční městské bydlení v bytových jednotkách o dispozicích od 1+kk po 4+kk, které jsou rozmístěny ve dvou nízkopodlažních bytových domech. Domy i byty jsou řešeny s akcentem na funkční uspořádání, dostatek úložných prostor i nadčasovost. K bytům náleží i sklepní kóje a u bytových domů je k dispozici nově vybudované parkoviště. Zajímavým prvkem stavby jsou pak střechy s výsadbou extenzivní zeleně, která zajišťuje příjemné klima uvnitř budov i v jejich okolí.

Lokalita

Rezidenci Juliana najdete na ulici Líšeňská v brněnské čtvrti Juliánov. V bezprostřední blízkosti nemovitosti jsou k dispozici obchody, restaurace, školy, pošta, zdravotnické zařízení i zastávky MHD. Na druhou stranu je ale na dosah ruky i přírodní rezervace Bílá hora v Brně, která nabízí skvělé podmínky pro relaxaci a procházky. Lokalita je tedy ideální pro všechny, kteří chtějí bydlet v srdci velkoměsta, ale zároveň chtějí zůstat i v blízkosti přírody.

Lokalita

Líšeňská, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rezidence Juliana II.” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty