02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Kateřinky

Vyprodáno
Na Křtině, Újezd u Průhonic, Praha 4

Detaily

 • ID:
  12131
 • Stav:
 • Developer:
  Akro Real, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Újezd u Průhonic
 • Byty k nastěhování od:
  02/2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  34 - 120 m2
 • Počet bytů celkem:
  19
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.581.472 Kč - 8.474.941 Kč

O projektu

O projektu: Praha 4, hranice mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině (Ujezd u Průhonic), je místem, kde se v současnosti staví developerský projekt Rezidence Kateřinky. Nový dům nabídne celkem 19 nových bytů ve čtyřech nadzemních podlažích. Jedná se o velmi moderní a účelné minimalistické bydlení, fasáda je maximálně jednoduchá, místy porostlá břečťanem. Prodej bytů byl zahájen 1. října 2016, dokončení nového domu se plánuje na konec prosince roku 2017, k nastěhování byty budou 1. února 2018. Energetická třída domu je B, čili velmi úsporná. Novostavba je dílem developerské společnosti AKRO estate s.r.o. se sídlem v ulici U Roháčových kasáren v Praze 10-Vršovicích. Prodej nových bytů má na starosti realitní kancelář AKRO Real na stejné adrese.

Novostavba Rezidence Kateřinky se buduje v ulici Na Křtině. V přízemí obytného souboru se nachází společné prostory, včetně místnosti pro ukládání kočárků a kol, přístup ke schodišti a výtahu a čtyři bytové jednotky a 13 sklepů. V podzemním podlaží se nachází garážová stání pro všechny byty a další 3 sklepní kóje. Ve 2.–4. nadzemním podlaží se nachází 15 bytů. Byty v rezidenčním komplexu mají dispozice od 1+kk až do 4+kk. Plocha činí 34–120 m2.
Standardy odevzdávaných bytů sázejí na kvalitu. Vstupní dveře se dodávají od firmy NEXT, vnitřní dveře obytných místností poskytne firma SAPELI. Pokládají se podlahy od firmy BARKOTEX. Sanitu do koupelen, obklady a dlažby vybaví firma ProCeram.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence Kateřinky se rodí na Praze 4 - Ujezd u Průhonic poblíž Opatova v ulici Na Křtině. Jenom pět minut pěší chůze od domu narazíte na autobusovou stanici Kateřinky, kde staví autobus číslo 363 jezdící na trase Opatov-Velké Popovice, Todice. Autem jste za 5 minut na vjezdu na dálnici D1 na Brno. Chcete-li vyrazit za kulturou, potom 12 minut chůze a 14 minut jízdy autobusem číslo 136 a 213 vám potrvá cesta ke kinu Cinema City Galaxie v Arkalycké ulici u stanice metra Háje. Cesty za divadlem a dalšími kulturními příležitostmi můžete zahájit ze stanice metra Opatov, kam dojdete za 15 minut. Za dalších 20 minut jste na Václavském náměstí. Pouze devět minut pěší cesty od domu se nalézá základní škola Ke Kateřinkám, mateřská škola sídlí v Jažlovické ulici jenom 6 minut chůze. 12 minut po svých a můžete si zacvičit, protože jste právě dorazili do posilovny Olympia Fitness Opatov na Opatovské ulici. Ovšem nejde o jediné sportoviště v širokém okolí. Přibližně 10 minut jízdy odsud stojí Aquapalace Čestlice, můžete tam využít všechny radovánky zdejšího vodního světa. Osm minut stejné cesty hned vedle leží Penny Market, kde můžete obstarat nákupy potravin. Poliklinika se zázemím praktických lékařů a lékárna Medifin leží rovněž na Opatovské ulici a je vzdálena cca 12 minut chůze. Pobočka České pošty se nalézá na Podjavorinské ulici, což cca 19 minut pěšky. Přírodu zde zastupuje jenom tři minuty chůze vzdálený Milíčovský les. Jde o součást přírodního parku Botič-Milíčov a jedná se o významnou rekreační lokalitu. Lesem vede naučná stezka. Pro děti je velkou atrakcí Minizoo Milíčovský dvůr, kde chovají koně, ale také kozy, ovce či husy.

Lokalita

Na Křtině, Újezd u Průhonic, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Kateřinky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty