04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Keramická

Vyprodáno
Keramická, Bubeneč, Praha 7

Detaily

 • ID:
  15660
 • Stav:
 • Developer:
  HOME DELUXE PRAGUE s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Bubeneč
 • Byty k nastěhování od:
  2019 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  28
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk

O projektu

O projektu: Rezidence Keramická vznikající v městské části Praha 7 - Bubeneč nabízí veškeré přednosti moderního bydlení a zároveň atraktivitu architektonicky zajímavé budovy z období neoklasicismu. Bytové jednotky a ateliéry jsou totiž situovány v domě vybudovaném již v roce 1898. V současné době zde probíhá rozsáhlá rekonstrukce, při níž je kladen důraz na zachování původních prvků a zároveň vybudování těch moderních. Mezi ně patří například nový výtah nebo balkony. Během rekonstrukce je kontrolován technický stav domu, zejména pak jeho konstrukcí. Veškeré technické zařízení (rozvody vody, kanalizace, topení, elektřina) bude zcela nově vybudováno. Samozřejmostí je také nová keramická střecha nebo zateplení. Zároveň již byla vytvořena nová štuková omítka, došlo však k zachování veškerých neoklasicistních prvků. Instalovány budou také repliky historických dveří a původních dřevěných oken s dvojskly. Přidáno však bude kvalitní těsnění. K dispozici je celkem 28 bytů o dispozici 1+kk a 2+kk. Některé z bytů disponují předzahrádkami, balkony nebo terasami. Každý z bytů je vybaven kvalitní dřevěnou podlahou, luxusní koupelnou a kazetovými dveřmi vyrobenými na míru přímo od truhláře. Developerem projektu je realitní společnost Home Deluxe Prague, s.r.o. Bytové jednotky budou připraveny k předání novým majitelům v červnu 2019.

O projektu: Rezidence Keramická je situována ve stejnojmenné ulici, kterou naleznete v městské části Praha 7 – Bubeneč. Svým obyvatelům nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti i výborné dopravní spojení s centrem města. Obyvatelé bytového domu v Keramické ulici nezůstanou ochuzeni o obchody, mateřské a základní školy, sportovní zařízení a dokonce ani o přírodu. Ta je zde zastoupena parkem Stromovka (270 m), který je oblíbeným místem k odpočinku i sportu, a také Letenskými sady (270 m), které rovněž patří mezi velmi vyhledávaná místa. V blízkosti domu poté sídlí Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky (750 m), Akademie výtvarných umění (450 m), Muzeum kávy Alchymista (450 m), Národní technické muzeum (800 m), Generali Arena (550 m), Sportovní hala Královka (550 m) nebo Veletržní palác (750 m). Přibližně 4 kilometry od domu se poté nachází i oblíbená pražská zoologická zahrada. Velmi snadno a rychle se dostanete i do historického centra města. Staroměstské náměstí je od domu vzdáleno jen 1,9 kilometru a Karlův most se nachází 2,4 kilometru daleko. Pokud budete chtít navštívit centrum města nebo další části Prahy, můžete využít také městskou hromadnou dopravu, jejíž zastávky naleznete v okolí rezidence. Nejbližší tramvajová zastávka “Letenské náměstí” leží pouhých 210 metrů od domu. K dispozici jsou poté také stanice metra “Hradčanská” (linka A) a “Vltavská” (linka C). Obě zastávky leží přibližně 1,5 kilometru daleko.

Více info: www.rezidence-keramicka4.cz

Lokalita

Keramická, Bubeneč, Praha 7

Co si o projektu “Rezidence Keramická” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty