30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Klánovice

Vyprodáno
Ke kostelíčku, Klánovice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  5846
 • Stav:
 • Developer:
  KONHEFR
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Klánovice
 • Byty k nastěhování od:
  2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  49 - 131 m2
 • Počet bytů celkem:
  19
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  8.990.000 Kč

O projektu

O projektu: V Klánovicích, které spadají pod městský obvod Praha 9, městskou část Praha 21, se v současnosti buduje nový developerský projekt Rezidence Klánovice. Nové domy stavěné v ulici Ke Kostelíčku mají tři nadzemní podlaží. Jedná se o tři objekty domů A, B a C. Jsou vystavěny v duchu, který v sobě propojuje prvorepublikový styl s moderním. Jde o nízkoenergetické novostavby. V současnosti jsou k prodeji tři byty, dva 3+kk a jeden 4+kk. Investorem a zároveň prodejcem je Rezidence Klánovice s.r.o. se sídlem ve Slavětínské ulici v Klánovicích, dodavatelem Konfehr, stavby a interiéry s.r.o. se sídlem ve Štverákově ulici v Horních Počernicích.

Byty: Nové bydlení Rezidence Klánovice má dispoziční řešení od 1+kk do 5+kk. Velikosti jednotlivých bytů se pohybují od 49,42 m2 do 135,24 m2. Pokud jde o ceny, potom 3+kk se pohybuje od 5,64 do 6,37 milionu Kč, 4+kk je možné pořídit za 8,99 milionu Kč.
Samozřejmě představíme standardy, které domy a jednotlivé nové byty při předání zájemcům splňují. V první řadě základy tvoří základové pásy a patky z betonu či železobetonu. Obvodové zdivo se zhotovuje z  cihel vápenopískových nebo na vnější straně z železobetonu opatřeného zateplovací minerální vlnou. Veškeré vnitřní zdivo se buduje z vápenopískových cihel, pouze komerční část objektu A má ve svém vnitřním zdivu železobetonovou část. Stejně tak příčky tvoří železobetonové cihly, podhledy na chodbách a sociálních zařízeních využívají sádrokartony. Stropní konstrukce jsou z železobetonových monolitických desek, že stejného materiálu pochází také střecha domů. Je opatřena fóliovou krytinou z měkčeného PVC s kačírkem. Klempířské prvky se na domech provádí z titanzinkového plechu.
U střechy je zajištěna izolace jak proti vodě, tak i proti zemní vlhkosti, skládá se z modifikovaných asfaltových pásů. Tepelná izolace potom u střechy sestává ze spádového polystyrénu, u podlah z polystyrénu. V případě obvodového zdiva se používá opět buď polystyrén, nebo také minerální vlna. V domech B a C je zabudován osobní výtah pro zajištění dopravní obslužnosti.

Na povrchy vnějších obvodových zdí se užívá strukturální silikonová omítka v kombinaci s povrchy z ušlechtilých stěrek, které imitují buď kov, nebo také beton. U vnitřních stěn se nanáší jednovrstvá sádrová omítka. Když je v místnosti nadbytek vlhkosti, absorbují ji a později znovu uvolňují. Dochází tak k přirozenému zvlhčování prostředí. Díky sádrovým omítkám se v místnostech bytů udržuje stabilní příjemné klima. Kromě toho je omítka vhodným designovým prvkem. V koupelně a na WC se stěny obkládají. Přitom obklad se v těchto místnostech provádí až do stropu. Na vnitřní omítky se používá bílá malba.
Na podlahy se ve společných prostorách domu jako podkladová vrstva dává samonivelační litý anhydrid. Ovšem tento samonivelační litý anhydrid tvoří podlahy i v jednotlivých místnostech bytů. Nášlapné vrstvy se ve vstupních chodbách bytů, v koupelnách i na WC budují z keramické dlažby. Společné místnosti domu, obytné místnosti bytů včetně kuchyně, ale i železobetonové schodiště má vinylové podlahy. Na balkonech tvoří finální úpravu nátěr. Terasy jsou ve svém finálním provedení z velkoplošné betonové dlažby Best. Schodiště se opatřuje ocelovým žárově zinkovaným zábradlím. I na balkonech a terasách je ocelová žárově zinkovaná konstrukce zábradlí s plošným prosklením.

Okna se dodávají hliníková v antracitové barvě. Zasklívají se izolačním trojsklem s celoobvodovým kováním. Okenní parapety mají vnitřní desky z laminátu. Vnitřní dveře se instalují bezfalcové Sapeli o výšce 230 cm s obložkovou zárubní a kováním M&T. Vstupní dveře bytů se volí protipožární se základním stupněm zabezpečení o bezpečnostní třídě 3 vybavené kováním M&T s koulí a klikou. Exteriér a interiér nenásilně propojují arkýře jako moderně pojatý osvědčený prvek v architektuře.
Pokud jde o zařizovací předměty do koupelny a WC, potom ze sanitární techniky se instaluje bílá akrylátová vana, bílé keramické umyvadlo, závěsné bílé WC kombi fix včetně sedátka, bílý závěsný bidet, dále sprchový kout s akrylátovou vaničkou a sprchovou zástěnou. Nechybí páková stojánková baterie.

Elektroinstalaci tvoří měděné kabely vedené pod omítkou. Celoplošné vypínače a zásuvky jsou vybrány bílé ABB Legrand. V rámci venkovních svítidel a zásuvek se dodávají veškerá svítidla včetně osazení na předzahrádky, terasy a balkony. Součástí standardů jsou svítidla ve společných prostorách domu včetně jejich osazení. U vnitřních svítidel v bytech se připravuje pouze kabelový vývod. Dodávka a osazení svítidel není součástí dokončení, to si zajišťuje každý majitel bytu sám. Ovšem nechybí v rámci elektroinstalace hromosvod. Z pohledu slaboproudu se v každém pokoji instaluje jedna zásuvka STA, dále domácí telefon vedený od vstupních dveří domu do vstupní chodby bytu. Dále se umisťuje bezdrátový alarm včetně vnitřní sirény a GSM brána. Funguje zde inteligentní systém Hardy, který spojením inteligentní elektroinstalace a chytrých telefonů umožňuje efektivní řízení všech elektrických systémů na dálku 24 hodin denně.

Vytápění domu má na starosti centrální plynová kotelna se záložním kotlem a také centrálním ohřevem TUV. Vybudováno je ústřední vytápění. Obytné místnosti jsou vybaveny podlahovými konvektory s AL mřížkou. Pokud je třeba zvýšit výkon topení, doplňuje se podlahová konvektor ve vybraných prostorách nástěnným deskovým radiátorem v bílé, respektive antracitové barvě. V ostatních místnostech se podle potřeby instalují nástěnné radiátory v bílé nebo antracitové barvě. Společné prostory se také vybavují bílými či antracitovými radiátory. Komerční prostory mají podlahové konvektory s AL mřížkou či nástěnné deskové radiátory, a to opět buď v bílé či v antracitové barvě. Každá bytová jednotka má samostatné měření tepla a užitkové vody.
Ve všech bytových jednotkách je řešení větrání pomoci rekuperačních jednotek umístěných v podhledech včetně možností nočního provětrávání objektu chladným venkovním vzduchem, tzv. bypass.

Pokud jde o zdravotní instalace, potom voda a kanalizace je vedena v plastových rourách. U přívodu do domu je umístěn centrální regulátor tlaku vody. Na společné rozvody se instaluje centrální cirkulace teplé vody. Teplá a studená voda se samostatně měří pro každý byt. Rámec standardní výbavy zajišťuje také napojení spotřebičů na kuchyňské linky, myčky a automatické pračky.
K vnějšímu vybavení patří zvonkové nerezové tablo u vstupu z ulice Ke kostelíčku a Slavětínské, dále poštovní schránky. Venkovní parkovací stání se skládá ze zámkové dlažby s vyznačením parkovacích stání. Vjezd do parkingu je opatřen pojezdovou bránou s dálkovým ovládáním.

Společné vnější plochy tvoří chodníky v areálu ze zámkové betonové dlažby. Celý areál je oplocený. Komunální odpad je v určeném prostoru v části veřejných vstupů do objektu. Součástí je i zahradní vodovodní kohout a čisté terénní úpravy včetně sadových úprav stromů a keřů.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence Klánovice stojí na Praze 9, ve správní části Praha 21. Nové byty se nacházejí ve zdejší ulici Ke kostelíčku. Novostavby jsou umístěny v klidné části města nedaleko přírody.
V blízkosti bytů se nachází přírodní park Klánovice Čihadla. Pěšky se sem dostanete asi za 40 minut. Ze sportovišť je nejblíže tenisový areál vzdálený asi 5 minu pěší cesty od domova. Za sedm minut vozem dorazíte do Wellnes studia Blatov na Starokolínské ulici. Pouhé dvě minuty vám bude trvat cesta autem do Fitness centra a Slavětínské ulici. Můžete se také projet cyklostezkou Klánovickým lesem
V okolí Nejbližší bankomat České spořitelny na Chabeřické ulici najdete po pětiminutové jízdě vozem, Celkem 3 minuty trvá cesta do nejbližší klánovické restaurace Babiččina beseda ve Slavětínské ulici. 6 minut se projdete do Slavětínské ulice na poštu. Nejbližší zdravotní středisko je soukromá klinika Medical Pateo center na Axmanově ulici, cca 18 minut pěšky nebo 4 minuty autem. Po 10 minut trvající jízdě vozem se dostanete na Pražskou ulici do Polikliniky Úvaly s veškerou zdravotní péčí. Tato poliklinika je státním zařízením.N Slavětínské ulici je cca 15 minut pěšky lékárna.

V obci Klánovice je malý obchod, ovšem pro větší nákupy se obvykle jezdí do Nákupního centra Černý Most, kde se nachází kromě supermarketu také multikino. Cesta do nákupního centra nebo za kulturou vám bude trvat autem 17 minut. Nejkratší cesta za obchodem je jízda do supermarketu Albert na Chodovické ulici. 20 minut to trvá do Lidlu na Českobrodské. V okruhu 15-20 minut jsou i další supermarkety (Billa, Albert).
Dobré je zde i zázemí pro děti. Pět minut pěší cesty se nachází Masarykova základní škola ve Slavětínské ulici. Stejných pět minut pěšky bude trvat i chůze do mateřské školy v ulici V žáčku.

Na stranici autobusu je zde 2 minuty pěší chůze. Jezdí sem autobusy číslo 261 a 303. Jízda na Černý most trvá autobusem 303 asi 20-25 minut. Z nádraží Praha-Klánovice se dostanete vlakem na Masarykovo nádraží za 22 minut. Na nádraží se pěšky dostanete za 20 minut, autem za 5 minut.

Lokalita

Ke kostelíčku, Klánovice, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Klánovice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty