05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Komořanská

Vyprodáno
Komořanská, Modřany, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Modřany
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  14
 • Velikost jednotek:
  1+kk a 2+1

O projektu

Nedaleko centra Prahy v blízkosti řeky Vltavy a přírodní rezervace Modřanská rokle realizuje společnost BAK Development bytový projekt Rezidence Komořanská.

Projekt v moderním nadčasovém stylu je dílem architektonického studia MDMA. K výstavbě byly použity nejmodernější technologie a nadstandardní materiály. V domě je k dispozici celkem 14 bytů typologie 1+kk a 2+1. Součástí bytů v přízemí jsou předzahrádky, ostatní byty mají k dispozici prostorné terasy a výhled na Prahu. Díky velkoformátovým oknům jsou byty vzdušné, prosvětlené a interiér je organicky propojen s venkovním prostorem. K dispozici je také osm parkovacích míst.

Dokončení projektu je plánováno na první čtvrtletí roku 2023.

Lokalita:

Rezidenční dům se nachází v ulici Komořanská 100/17, Praha 12 – Modřany. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, kavárny, mateřské a základní školy, sportoviště, dětská hřiště i veterinární klinika.

Příležitost k relaxaci a aktivnímu odpočinku nabízí břeh Vltavy a přírodní rezervace Modřanská rokle. Nedaleko se nachází dostihové závodiště Chuchle Arena.

Dopravní spojení s centrem Prahy zajišťuje několik tramvajových linek a vlakové spojení ze zastávky Praha-Modřany. Autem lze do centra Prahy dojet do 20 minut.

Lokalita

Komořanská, Modřany, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Komořanská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty