30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Koperník

Vyprodáno
Koperníkova, Židenice, Brno

Detaily

 • ID:
  21034
 • Stav:
 • Developer:
  TC building a.s.
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Židenice
 • Byty k nastěhování od:
  03/2020
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk

O projektu

O projektu: Na nároží ulic Bubeníčkovy a Koperníkovy v Brně - Židenicích, na místě starých budov a již nevyužívaných kanceláří, vyrůstá nová multifunkční budova s názvem Rezidence Koperník. V objektu budou jak bytové jednotky, tak obchodní prostory a kanceláře. Dům bude mít hlavní vchod s recepcí, a to z ulice Koperníkova a druhý vstup i z ulice Bubeníčkova. V celém objektu bude možnost bezbariérového pohybu.

Rezidence Koperník je moderní výšková budova s podzemním podlažím a s 11 nadzemními podlažími. V objektu budou instalovány dva osobní výtahy, přičemž jeden z nich bude mít řešení jako evakuační. V podzemním podlaží se bude nacházet (kromě sklepů, koláren a kočárkáren) 49 garážových stání, vjezd bude osazen garážovými vraty s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Další možností parkingu je 13 venkovních parkovacích míst.

V projektu bude 13 nebytových prostor, 25 ateliérů a 29 bytů; všechny byty mají jeden až dva balkony.

Bytové jednotky budou ve standardním vybavení a budou mít všechny náležitosti uživatelného bytu: plastová okna s termoizolačními trojskly a mikroventilací, hotové podlahy, instalace vody, dlažby a obklady, zařizovací předměty v koupelně a WC, ocelová desková topná tělesa (rozvody v podlaze), v kuchyni připravené instalace pro montáž kuchyňské linky. V rámci koupelnového studia je prozatím možnost klientských změn.

Developerem tohoto projektu je společnost TC Building. Nemovitosti jsou v prodeji, s dokončením se počítá v březnu 2020.

Lokalita: Rezidence Koperník se nachází v Koperníkově ulici, v městské části Brno – Židenice. Tato lokalita může novým majitelům nemovitostí nabídnout mnoho užitečného. Každého jistě bude především zajímat doprava v blízkosti jeho nového domova. Autobusová zastávka Kuldova je od rezidence vzdálena 6 minut chůze a se spoji 55, 58, 64, 78, 201, 202, E75 a noční N97 a N99 můžete procestovat všechny kouty Brna. Také zastávka tramvaje Kuldova je velmi blízko – dokonce jen 4 minuty pěšky; jezdí tudy linky 2 a 3.

Dalším příjemným zjištěním pro rodiny s malými dětmi je to, že do mateřské školky Na osadě dojdou pěšky za necelých pět minut. ZŠ a MŠ Basic je v dosahu tří minut autem, 11 minut při použití MHD, anebo 16 minut chůze.

A kam třeba za kulturou? Do Divadla Feste na Karáskově náměstí dojdete za 7 minut, nebo tam budete za 2 minutky autem. V blízkosti máte i Divadlo Radost a zároveň Muzeum loutek; tak dopřejte radost svým dětem a vydejte se tam s nimi – cesta bude trvat pět minut autem, 12 minut MHD a pěšky půl hodiny.

V případě nutnosti využijte Vojenskou nemocnici, která je od vašeho nového domova vzdálena dvě minuty autem, 7 minut MHD a 9 minut pěšky.

Koupaliště a městské lázně Zábrdovice mohou poskytnout svým návštěvníkům 2 padesátimetrové bazény, jeden z nich i s vlnobitím, tobogán, brouzdaliště a dětské hřiště. A vzdálenost? Sedm minut pěšky, dvě minuty autem. Dětské hřiště máte také přímo přes ulici, v nově revitalizovaném parku.

Supermarkety Kaufland (8min chůze) a Albert (5min chůze) jsou „pár kroků“ od Rezidence Koperník. Nakupování tak blízko od domu vám pomůže ušetřit spoustu volného času, který může věnovat například sportovním aktivitám. V nedalekém lesoparku Akátky můžete běhat, využívat venkovní posilovnu, ale také se věnovat relaxaci pro nabrání dalších sil. V parku Lužánky (7min auto, 13min kolo, 24min MHD) zkuste tenis, pétanque, volejbal, venkovní posilovnu, s dětmi tam můžete navštívit skatepark, dopravní a dětské hřiště.

Více info: www.rezidencekopernik.cz

Co si o projektu “Rezidence Koperník” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty