22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence královny Elišky

Vyprodáno
Elišky Přemyslovny, Zbraslav, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V pražské čtvrti Zbraslav probíhá rekonstrukce historického, původně činžovního, zděného domu. Po dokončení rezidence nabídne na čtyřech podlažích 8 prémiových bytových jednotek v dispozicích 1kk, 2kk a 3kk. Jsou orientovány na východ a západ a každá je něčím jedinečná. Některé mají terasu nebo balkon orientovaný do klidného vnitrobloku, jiné přístup na zahradu nebo jsou řešené jako mezonety. Dispozice jsou promyšlené a logicky řešené, s dostatkem úložného prostoru rozšířeného vždy o sklep či sklad.

Developerem je společnost ELVO Property, která plánuje dokončení stavby v říjnu roku 2020 a v listopadu se budou moci stěhovat budoucí majitelé.

Lokalita: Rezidence se nachází v ulici Elišky Přemyslovny, podle které byl projekt pojmenován, nedaleko centra – náměstí ve Zbraslavi. Zbraslav spadá pod Prahu 5 a je to historická lokalita s letohrádky, malebnými městskými domy a Zbraslavským klášterem. Dodnes připomíná spíše menší obec než součást Prahy.

Dopravní dostupnost je ale velmi dobrá, za 15 minut se lze autem dostat na Anděl. Autobusová zastávka Elišky Přemyslovny leží hned před domem a linky odsud odjíždějí směrem na Smíchovské nádraží či Háje, kde se napojují na metro.

V okolí se nachází potřebná občanská vybavenost, pouhých 100 m od domu je škola a školka. Přímo v ulici Elišky Přemyslovny je pošta, sportovní zařízení i několik obchodů. Blízko je to také do několika parků, ke sportovnímu komplexu s fotbalovým hřištěm a tenisovými kurty, golfovému klubu, dětským hřištím i do přírody okolo Zbraslavi – nedaleko je park Belveder, lesopark Borovičky či zelený pás podél Lipanského potoka.

Co si o projektu “Rezidence královny Elišky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty