02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Křivoklátská

Vyprodáno
Křivoklátská, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  14188
 • Stav:
 • Developer:
  CPI Property Group
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2019 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 110 m2
 • Počet bytů celkem:
  56
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: V Praze 9-Letňanech se rodí developerský projekt Rezidence Křivoklátská. Název získal podle ulice, kde vzniká – Křivoklátské. Tato dopravní tepna dělí Letňany na dvě části. Nový dům má 11 nadzemních podlaží, v nichž se skrývá celkem 56 nových bytů. Celek tvoří moderní a funkční bydlení odpovídající současným požadavkům a standardům. Prodej bytů už probíhá. K zahájení stavby dojde ve čtvrtém čtvrtletí roku 2017, kolaudace je naplánována na první čtvrtletí roku 2019, poté bude následovat předání bytových jednotek. Novostavbu charakterizuje energetický štítek skupiny B, jedná se tedy o velmi úsporný rezidenční areál. Developerem a také prodejcem projektu je CPI Property Group.

Rezidence Křivoklátská nabízí komfortní nové byty různých plošných dispozic od komornějších 1+kk pro single osoby až po rozsáhlé 4+kk pro opravdu velké rodiny. Strop suterénu nového domu se bude využívat jako poloveřejný prostor určený všem uživatelům domu. Zároveň zde budou předzahrádky pro několik bytů v prvním nadzemním podlaží. Ve společných prostorách nebude chybět zeleň tvořící místo k odpočinku. V novostavbě nechybí ani 52 parkovacích stání pro rezidenty a také 39 sklepních kójí.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence Křivoklátská v Praze 9-Letňanech nabízí bydlení s velmi dobrým dopravním spojením. Přímo na ulici Křivoklátská jezdí autobusové linky, nebližší stanice autobusů je Poliklinika Frýdecká v docházkové vzdálenosti pouhé 2 minuty. Další stanice autobusů Fryčovická leží v docházkové vzdálenosti 3 minuty na Tupolevově ulici. Odjíždí odsud autobusové linky 110, 136, 140, 166, 201, 201. K metru Letňany, konečné stanici linky C, se dostanete právě zmiňovanými autobusovými linkami číslo 110, 136, 140, 201 nebo 209 za 10 minut. Jenom 4 minuty chůze od domu je Obchodní centrum Letňany včetně hypermarketu Tesco. Nalézá se zde také kino Cinema City, které tvoří nejbližší možnost kulturního vyžití. Pouhých 8 minut autobusem se nalézá lesopark Letňany, který představuje rozsáhlou zalesněnou plochu stvořenou k odpočinku. Sportovní vyžití pro milovníky vody představuje jenom 7 minu pěší chůze vzdálené Aquacentrum Letňany Lagoon v Tupolevově ulici, kdo má rád zimní sporty, určitě navštíví i zdejší Ice Arenu Letňany. Za 3 minuty dojdete pěšky k Poliklinice Frýdecká, která nabízí ordinace praktických lékařů i odborné ambulance. Základní a mateřská škola Františka Fajtla sídlí na Rychnovské ulici ve vzdálenosti 7 minut pěšky.

Více info: www.rezidencekrivoklatska.cz

Lokalita

Křivoklátská, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Křivoklátská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty