Rezidence Křivoklátská

Aktualizováno: 27 září, 2015
Rezidence Křivoklátská
Adresa Křivoklátská, Letňany, Praha 9
K nastěhování od 2Q/2019 (vyprodáno)
Počet jednotek 56
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 30 - 110 m2
Developer CPI Property Group


O projektu:

V Praze 9-Letňanech se rodí developerský projekt Rezidence Křivoklátská. Název získal podle ulice, kde vzniká – Křivoklátské. Tato dopravní tepna dělí Letňany na dvě části. Nový dům má 11 nadzemních podlaží, v nichž se skrývá celkem 56 nových bytů. Celek tvoří moderní a funkční bydlení odpovídající současným požadavkům a standardům. Prodej bytů už probíhá. K zahájení stavby dojde ve čtvrtém čtvrtletí roku 2017, kolaudace je naplánována na první čtvrtletí roku 2019, poté bude následovat předání bytových jednotek. Novostavbu charakterizuje energetický štítek skupiny B, jedná se tedy o velmi úsporný rezidenční areál. Developerem a také prodejcem projektu je CPI Property Group.

Rezidence Křivoklátská nabízí komfortní nové byty různých plošných dispozic od komornějších 1+kk pro single osoby až po rozsáhlé 4+kk pro opravdu velké rodiny. Strop suterénu nového domu se bude využívat jako poloveřejný prostor určený všem uživatelům domu. Zároveň zde budou předzahrádky pro několik bytů v prvním nadzemním podlaží. Ve společných prostorách nebude chybět zeleň tvořící místo k odpočinku. V novostavbě nechybí ani 52 parkovacích stání pro rezidenty a také 39 sklepních kójí.

Lokalita:

Developerský projekt Rezidence Křivoklátská v Praze 9-Letňanech nabízí bydlení s velmi dobrým dopravním spojením. Přímo na ulici Křivoklátská jezdí autobusové linky, nebližší stanice autobusů je Poliklinika Frýdecká v docházkové vzdálenosti pouhé 2 minuty. Další stanice autobusů Fryčovická leží v docházkové vzdálenosti 3 minuty na Tupolevově ulici. Odjíždí odsud autobusové linky 110, 136, 140, 166, 201, 201. K metru Letňany, konečné stanici linky C, se dostanete právě zmiňovanými autobusovými linkami číslo 110, 136, 140, 201 nebo 209 za 10 minut. Jenom 4 minuty chůze od domu je Obchodní centrum Letňany včetně hypermarketu Tesco. Nalézá se zde také kino Cinema City, které tvoří nejbližší možnost kulturního vyžití. Pouhých 8 minut autobusem se nalézá lesopark Letňany, který představuje rozsáhlou zalesněnou plochu stvořenou k odpočinku. Sportovní vyžití pro milovníky vody představuje jenom 7 minu pěší chůze vzdálené Aquacentrum Letňany Lagoon v Tupolevově ulici, kdo má rád zimní sporty, určitě navštíví i zdejší Ice Arenu Letňany. Za 3 minuty dojdete pěšky k Poliklinice Frýdecká, která nabízí ordinace praktických lékařů i odborné ambulance. Základní a mateřská škola Františka Fajtla sídlí na Rychnovské ulici ve vzdálenosti 7 minut pěšky.

Více info: www.rezidencekrivoklatska.cz

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (46 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky