28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Kyje

V prodeji
Za Školou, Praha 9, Kyje

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  ihned
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  2+kk-3+kk

O projektu

O projektu: V klidné části Prahy na břehu Kyjského rybníka v těsné blízkosti přírodních parků Smetanka a Klánovice–Čihadla vznikl unikátní projekt – Rezidence Kyje.

Nadčasový bytový dům je citlivě zasazen do původní zástavby, kterou tvoří historické vesnické jádro s kostelem, farou a Kyjským rybníkem. Nabízí 8 bytových jednotek s dispozicí 2+kk až 3+kk s garážemi a zahradou přístupnou pouze rezidentům.

Bytový dům Rezidence Kyje byl dokončen v létě roku 2020.

Lokalita: Projekt je situován v ulici Za školou na Praze 9 – Kyje. Jedná se o klidnou oblast. Atmosféru venkova umocňuje románský kostel sv. Bartoloměje a fara na Krčínově náměstí. K břehu Kyjského rybníka jsou to jen 2 minuty chůze od domu.

V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost: mateřské a základní školy, poliklinika, obchodní centrum Černý most, restaurace, kino a kulturní dům Kyje.

Volnočasové aktivity lze provozovat hned ve dvou přírodních parcích, které se nachází v docházkové vzdálenosti 5 minut od rezidence. Park Klánovice-Čihadla je s 900 hektary převážně zalesněných a vodních ploch největším přírodním parkem v Praze. Výhled do okolí umožňuje nedávno postavená vyhlídková věž Doubravka. Za přírodou a zelení se lze také vydat do parku Smetanka.

Centrum Prahy je velice dobře dostupné městskou dopravou. Zastávka autobusu, který zajišťuje spojení na stanice metra Rajská zahrada a Černý most (12 minut jízdy) je jen 5 minut pěšky od rezidence, stejně jako vlaková zastávka.

Lokalita

Za Školou, Praha 9, Kyje

Co si o projektu “Rezidence Kyje” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty