04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Rezidence Lehovec - Developerský projekt v Praze 9

Vyprodáno
Slévačská, Lehovec, Praha 9

Detaily

 • ID:
  7374
 • Stav:
 • Developer:
  INTRA-BAU CZ, spol. s r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Lehovec
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  42 - 96 m2
 • Počet bytů celkem:
  76
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Aktuální ceník bytů:
  '-

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence Lehovec se nachází v městské části Praha 9 – Lehovec v ulici Slévačská, a to v těsné blízkosti Kyjského rybníka a v blízkosti stanice metra Rajská zahrada. Jedná se o bytový komplex jednoho rozsáhlého bytového domu nabízejícího 78 nových jednotek, 76 jednotek představuje nové byty a zbývající 2 jednotky představují nebytové prostory určené pro obchodní či kancelářské využití. Čtyřpodlažní novostavba disponuje vnitřním atriem s chodníčky, zelení a lavičkami, které poskytují odpočinek po náročném dni. Rezidence je opatřena balkony a terasami, které přináleží k jednotlivým bytům. Rezidenti mohou využívat společné sklepy a podzemní garáže. Budova dominuje jedinečnou architekturou, díky které přirozeně navazuje na původní zástavbu vilové čtvrti a přírodní lokality Kyjského rybníku. Realizace výstavby byla zahájena roku 2008 a roku 2012 jsou byty uvolněny k nastěhování. Autorem je developerská společnost SVG development. Prodejcem je Realitní kancelář Royal.

Byty: Novostavba Rezidence Lehovec nabízí 78 nových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk, z toho 76 jednotek slouží jako nové byty a 2 jednotky slouží ke komerčnímu využití. Užitná plocha bytových jednotek činí 42 m2 až 96 m2. Součástí bytových jednotek jsou balkony či terasy. Rezidenti si k bytové jednotce mohou zakoupit sklepní kóji i kryté garážové stání, a to v ceně 180 000 Kč včetně DPH. Cena vám bude sdělena na požádání od developera projektu.

Lokalita: Obytný komplex Rezidence Lehovec je situován v Praze 9 – Lehovec, a to v těsné blízkosti Kyjského rybníka. Oblast se pyšní výbornou úrovní dopravní dostupnosti zajištěnou městskou hromadnou dopravou. Zastávky MHD leží v docházkové vzdálenosti novostavby. Ke stanici metra Rajská zahrada dojdete do deseti minut a k zastávce autobusu či tramvaje se chůzí dostanete do pěti minut. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, například mateřskou i základní školu, obchody i nákupní centrum Černý most, restaurace, hospody, polikliniku, lékárnu a mnoho dalších služeb. Milovníci přírody a sportu mohou vyrazit na procházku, za odpočinkem, během či cykloturistikou k přilehlému Kyjskému rybníku.

Lokalita

Slévačská, Lehovec, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Lehovec - Developerský projekt v Praze 9” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty