02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Lesopark

Vyprodáno
Toužimská, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  960
 • Stav:
 • Developer:
  ELIDCAT Prague s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  12/2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  38 - 96 m2
 • Počet bytů celkem:
  111
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno
 • Aktuální ceník bytů:
  '-

O projektu

O projektu: Myslíte si, že bydlet v Praze a přitom mít na dosah přírodu je nemožné? Pokud zvolíte Rezidenci Lesopark, můžete získat nejen nadstandardní komfortní nové byty, ale také bydlení na dosah přírody. Kde takové bydlení naleznete? Tyto novostavby Praha naleznete v pražských Letňanech, které jsou kousek od čisté přírody i pár minut od centra. V Rezidenci Lesopark naleznete celkem 6 moderních vilových domů s celkem 111 různě velkými bytovými jednotkami (1+kk až 4+kk) o výměře 37,68 m2 – 96,08 m2.

Byty: Novostavba Rezidence Lesopark, která se nachází v blízkosti u lesa v Letňanech, nabízí k obývání na 111 nadstandardně zařízených bytových jednotek. Bydlení naleznete nedaleko lesa, v místě s kompletní občanskou vybaveností, vše potřebné (školy, obchody, zdravotní střediska, banky i poštu) naleznete v docházkové vzdálenosti. Byty jsou nadstandardně vybaveny, jelikož ke každému náleží buď zahrada, předzahrádka, terasa anebo balkon. Součástí je i podzemní parkování a sklepní kóje. Byty samotné byly vytvořeny tak, aby zapadly do zdejšího prostředí a byly ekologické, a tedy i úsporné. Domy jsou proto opatřeny dvojitou zateplovací fasádou, a také každá bytová jednotka má měřiče pro přesné měření spotřeby teplé vody a tepla. Kromě toho zde jsou luxusní dřevěná francouzská okna s mikroventilací s možností polohování do 4 různých poloh. Součástí domu je výtah a vstupní dveře ovládané elektrickým samozamykacím dveřním zámkem s možností dálkového ovládání. Cena bytů se pohybuje od 1 milionu 866 tisíc a 54 korun za 1+kk s výměrou 37, 68 m2, až po cenu 4 miliony 592 tisíc 488 korun za byt o velikosti 96,08 m2.

Lokalita: Rezidenci Lesopark naleznete v moderní zelené čtvrti Praha 9 – Letňany, která je známá svým klidem a snadnou dostupnosti do centra Prahy. Je zde úplná občanská vybavenost, dostupná v docházkové vzdálenosti. Nedaleko naleznete obchody, zdravotnická zařízení, bankovní služby, školy, školky poštu, dětská hřiště, restaurace a další služby.

Lokalita

Toužimská, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Lesopark” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty