22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Libeňský park

Vyprodáno
Vojenova, Libeň, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V bezprostřední blízkosti metra Palmovka a administrativních komplexů Dock a Palmovka Open Park vyroste rezidenční projekt Rezidence Libeňský park. V třech bytových domech vznikne 157 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Horní poschodí nabídne nadstandardní terasy a některé přízemní byty předzahrádky. V bytovém areálu má vzniknout také nový park. Za projektem stojí stavitel Central Group, který v těsné blízkosti vybudoval také nedávno zkolaudovaný projekt Libeňské terasy. Předpokládaný termín dokončení je stanoven na květen 2022. Všechny byty jsou navrženy s luxusními koupelnami a dřevěnými podlahami. Budoucí majitelé mají možnost vlastního výběru designu a dekoru. Originální architektonický návrh disponuje dřevěnými eurookny a skleněnými zábradlími na balkonech. K některým bytům patří také podzemní parkování a sklep. Nadstandardně řešená je také fasáda domů, dekorovaná cihelnými pásky a cembonitem. Některé byty jsou vybaveny klimatizací nebo rekuperací tepla s chlazením pro úsporu energie a zároveň také pro zdravé a klidné bydlení.

Lokalita: Nová výstavba je umístěna do městské čtvrti Libeň, nabízející dostatek sportovního a kulturního vyžití. Zasazena je mezi ulicemi Vojenova a Zenklova. V sousedství najdete moderní administrativní komplexy Palmovka Open Park a Dock, vzdálený 4 minuty chůze. Necelých 100 metrů od domu se nachází stanice metra trasy B Palmovka. Budoucí majitelé bytů mohou využít také tramvajové a autobusové zastávky, nacházející se hned u domu. Ke sportu můžete využít také cyklostezku vedoucí kolem řeky. Nachází se zde také 15 minut vzdálené golfové hřiště. Pouhé 3 minuty chůze od komplexu najdete Polikliniku Palmovka a stejně vzdálená je i lékárna. Zajímavým kulturním zpestřením jsou Libeňská Synagoga a náměstí Bohumila Hrabala, obojí vzdálené 5 minut pěší chůze. Pro děti je tu několik minut vzdálená mateřská a základní škola. V okolí se nachází také několik sportovních zařízení a známé Divadlo pod Palmovkou.

Lokalita

Vojenova, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Libeňský park” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty