04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Rezidence Litava - Developerský projekt ve Slavkově u Brna

V prodeji
Slovanská, Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Slavkov u Brna
 • Počet bytů celkem:
  86
 • Velikost jednotek:
  1+kk-4+kk

O projektu

V klidné lokalitě Slavkova u Brna v blízkosti rybníka a řeky Litavy se realizuje moderní rezidenční komplex Rezidence Litava, který nabídne komfortní bydlení v přírodě a výbornou dostupnost do Brna a Vyškova.

Rezidenci Litava tvoří polyfunkční dům s komerčními prostorami a bytovými jednotkami, samostatný bytový dům a čtyři rodinné domy. K dispozici je 86 jednotek různých dispozic o velikosti 1+kk až 4+kk. K bytům patří balkon nebo předzahrádky. Součástí jednotek je parkovací stání a sklepní úložný prostor. Ve vnitrobloku areálu bude vybudována odpočinková zona s dostatkem zeleně, venkovním posezením a dětským hřištěm.

Lokalita

Rezidence Litava je situována v ulici Slovanská v jihovýchodní části Slavkova 20 km od Brna. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích i zdravotnických zařízení, úřadů a dalších služeb.

Příležitost k relaxaci i aktivnímu odpočinku nabízí blízký slavkovský rybník a břehy řeky Litavy. V okolí je k dispozici koupaliště, golfové hřiště, tenisové kurty, fotbalový stadion cyklostezky a cesty pro pěší.

Lokalita

Slovanská, Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rezidence Litava - Developerský projekt ve Slavkově u Brna” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty