Rezidence LIVE IN

Aktualizováno: 26 června, 2019
Rezidence LIVE IN
Adresa Studentská, Bohunice, Brno
K nastěhování od 2Q/2019 (vyprodáno)
Počet jednotek 50
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Developer CD XXI a.s.


O projektu:

Rezidence LIVE IN nabízí komfortní bydlení v žádané lokalitě, Brno – Bohunice. Umístění na okraji Univerzitního kampusu v blízkosti rekreační oblasti riviéra, ve spojení s výbornou dostupností do centra města a na dálniční uzel D1, dělá z Rezidence LIVE IN ideální místo pro váš život.

Celý projekt je řešen v nadčasovém architektonickém stylu s vysokým standardem. Rezidenci LIVE IN tvoří dvě navzájem propojené pětipodlažní budovy. K dispozici je 50 bytových jednotek o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk. Pohodlné parkování zajišťují parkovací stání v přízemí budovy, kde se rovněž nachází sklepní kóje. Obrovskou výhodou je příprava pro osazení klimatizace v každé bytové jednotce. Centrum obchodu a služeb, jehož součástí je například obchodní dům TESCO, je ve vzdálenosti pouhých 300 metrů od Rezidence. Kromě obchodů zde najdete například restaurace, kavárny a banky. V těsné blízkosti se nachází mateřská školka, fitness a sportoviště. Předpokládaný termín k nastěhování 2Q/2019

Lokalita:

Rezidence LIVE IN se nachází na okraji Univerzitního kampusu Bohunice, v blízkosti rekreační oblasti riviéra a lesa. Zastávky městské hromadné dopravy jsou ve vzdálenosti do 200 metrů od Rezidence. Cesta do centra města nezabere déle než 20 minut. Sjezd na dálnici je umístěn 600 metrů od Rezidence LIVE IN. Máte tak k dispozici přímé napojení na dopravní uzel Praha/Ostrava/Bratislava/Vídeň.

V sousedním komplexu naleznete mateřskou školku, pobočku banky, restauraci, interiérové studio. Centrum obchodu a služeb, jehož součástí je například obchodní dům TESCO, je ve vzdálenosti pouhých 500 metrů od Rezidence. Kromě obchodů zde najdete například restaurace, kavárny a banky.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky