30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

27.09.2022

Vila Roztoky: v prodeji je komorní projekt v okrese Praha-západ

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence LIVE IN

Vyprodáno
Studentská, Bohunice, Brno

Detaily

 • ID:
  20913
 • Stav:
 • Developer:
  CD XXI a.s.
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Bohunice
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2019 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  50
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

O projektu: Rezidence LIVE IN nabízí komfortní bydlení v žádané lokalitě, Brno – Bohunice. Umístění na okraji Univerzitního kampusu v blízkosti rekreační oblasti riviéra, ve spojení s výbornou dostupností do centra města a na dálniční uzel D1, dělá z Rezidence LIVE IN ideální místo pro váš život.

Celý projekt je řešen v nadčasovém architektonickém stylu s vysokým standardem. Rezidenci LIVE IN tvoří dvě navzájem propojené pětipodlažní budovy. K dispozici je 50 bytových jednotek o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk. Pohodlné parkování zajišťují parkovací stání v přízemí budovy, kde se rovněž nachází sklepní kóje. Obrovskou výhodou je příprava pro osazení klimatizace v každé bytové jednotce. Centrum obchodu a služeb, jehož součástí je například obchodní dům TESCO, je ve vzdálenosti pouhých 300 metrů od Rezidence. Kromě obchodů zde najdete například restaurace, kavárny a banky. V těsné blízkosti se nachází mateřská školka, fitness a sportoviště. Předpokládaný termín k nastěhování 2Q/2019

Lokalita: Rezidence LIVE IN se nachází na okraji Univerzitního kampusu Bohunice, v blízkosti rekreační oblasti riviéra a lesa. Zastávky městské hromadné dopravy jsou ve vzdálenosti do 200 metrů od Rezidence. Cesta do centra města nezabere déle než 20 minut. Sjezd na dálnici je umístěn 600 metrů od Rezidence LIVE IN. Máte tak k dispozici přímé napojení na dopravní uzel Praha/Ostrava/Bratislava/Vídeň.

V sousedním komplexu naleznete mateřskou školku, pobočku banky, restauraci, interiérové studio. Centrum obchodu a služeb, jehož součástí je například obchodní dům TESCO, je ve vzdálenosti pouhých 500 metrů od Rezidence. Kromě obchodů zde najdete například restaurace, kavárny a banky.

Co si o projektu “Rezidence LIVE IN” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty