02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Rezidence Lochkov - Developerský projekt k nastěhování

Vyprodáno
Cementářská, Lochkov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  15884
 • Stav:
 • Developer:
  Rezidence Lochkov s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Lochkov
 • Byty k nastěhování od:
  jaro/léto 2021 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  14
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

O projektu: Krásné bydlení téměř v lůně přírody nabízí nově vybudovaná Rezidence Lochkov, nacházející se v Praze 5-Lochkově v ulici Cementářská. V novostavbě se nachází 14 bytů, přičemž jde o 9 bytů o plošné dispozici 2+kk, 4 byty 1+kk a jeden byt s dispozicemi 3+kk. Nové byty s jihozápadní orientací se pyšní krásným výhledem, a to především na Radotínské lesy s lochkovským mostem a na národní přírodní památku Černá rokle. Část bytů má výhled na tyto zmiňované lesy a přírodní park, část na zahrady, v jejichž pozadí se nachází Lochkovský zámek. Na severu je chodba se schodištěm a výtahem, která zajistí odhlučnění od ulice. Pokud jde o podkrovní byty v posledním druhém nadzemním podlaží, ty je možné rozšířit o půdu nad bytem. S tímto případným rozšířením se počítá už v základní stavbě, protože půda je rozšířená. Každý byt má balkon. Nové byty v přízemí mohou využívat zahrádku. Jedná se o uzavřený objekt, kde je zaručena maximální bezpečnost, takže se není třeba bát zlodějů. Obytný soubor je cihlovou stavbou s plastovými okny s izolačními trojskly, do obytných místností se pokládají plovoucí laminátové podlahy, dekor si vybírá každý uživatel individuálně. Do koupelen a na toalety se pokládají keramické podlahy, dekor také podle výběru. Dveře jsou plné foliované s dekorem dřeva. Do koupelen se instaluje značková sanita: akrylátová vana, sprchový kout s vaničkou, umyvadlo. V suterénu najdete sklepní kóji ke každému bytu a také garážová stání pro auta rezidentů. Nechybí tam společná místnost s kotlem pro ústřední plynové topení. Zároveň se také v suterénu domu nachází vjezd pro parkovací stání určená některým bytům. Budova má energetickou třídu B. Ukončení stavby a předání bytů se plánuje na jaro/léto 2021.

Lokalita: Rezidence Lochkov, která se buduje v městské části Praha 5-Lochkov v ulici Cementářská, nabízí skvělé místo k životu, protože nový dům je umístěn ve čtvrti, která je na dosah přírody. Najdete zde Přírodní park Radotínsko-chuchelský háj a Lochkovský profil. Občanská vybavenost kolem novostavby je zde na vysoké úrovni, asi 200 metrů od domu se nachází veřejné parkoviště. Vzhledem k tomu, že rezidenční soubor obsahující nové byty disponuje garážovými stáními a v suterénu i venku, dá se toto parkoviště využít spíše pro návštěvy. Ze supermarketů najdete v Radotíně na Náměstí Osvoboditelů prodejnu řetězce Albert, což je 6 minut autem, druhá prodejna Albert je v Högerově ulici na Barrandově, která je vzdálená 8 minut jízdy autem. Nejbližší mateřská škola Kurandové se nachází na Barrandově v dojezdové vzdálenosti 8 minut, základní škola je v Radotíně vzdálená 6 minut jízdy autem. Za kulturou musíte do centra Prahy, nejblíže je Smíchov, kde je kino CinemaCity v prostorách Obchodního centra Nový Smíchov u stanice metra Anděl na Plzeňské ulici, což je 16 minut autem. Nejbližším divadlem je Švandovo divadlo na Smíchově, což je autem asi 20 minut. Z přírodních zajímavostí najdete v okolí mezi Lochkovem a Radotínem Lochkovský profil, významné a mezinárodně uznávané paleontologické naleziště z doby devonu, obsahující i skalní stepi. Dojdete k němu za cca 20 minut. Dalším nalezištěm je 13 minut chůze Ortocerový lůmek, kde se nachází zkameněliny hlavonožců se silurskými usazeninami. Slavičí údolí je přírodní rezervace zahrnující louky a svahy ústící k Radotínskému potoku. Radotínsko-chuchelský háj je autem 4 minuty jízdy, pokud byste například dostali chuť si tam zajet na piknik. Zkrátka nepřijdou ani sportovci, protože v ulici K Lahovské narazíte přímo v samotném Lochkově na velké fotbalové hřiště, kde působí TJ Sokol Lochkov, což je 7 minut pěšky. Kromě toho se přímo v Lochkově nachází nově vybudovaná venkovní fitness stezka. Dopravní spojení je výborné. Zajíždějí sem autobusy městské hromadné dopravy ze stanice Na Knížecí a ze Sídliště Stodůlky, stanice je přímo přes ulici, pouhé 2 minuty od domu. Do stanice Na Knížecí je to cca 30 minut. V budoucnosti sem má být ze Slivence dovedena tramvajová linka. Přímo kolem Lochkova vede Pražský okruh, na který je odsud pro automobilisty velmi snadný nájezd. Dostanete se na něj za pouhé 2 minuty. Z železniční stanice Praha-Radotín, která leží na trati Praha-Beroun, kterou se můžete dostat na Smíchovské nádraží, cesta trvá cca 10 minut.

Lokalita

Cementářská, Lochkov, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Lochkov - Developerský projekt k nastěhování” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty