30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Lucemburská

Vyprodáno
Radhošťská, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  5291
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  září 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  36 - 119 m2
 • Počet bytů celkem:
  17
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developer CC Real - Lucemburská, s.r.o. v současnosti realizuje výstavbu developerského projektu Rezidence Lucemburská. Novostavba se bude nacházet v Praze 3 na pomezí Vinohrad a Žižkova. Bydlení v této lokalitě ocení hlavně milovníci staré Prahy a historického jádra. Developerský projekt je jedinečný skloubením rekonstrukce původních domů a střešních novostaveb. To znamená, že projekt se nachází v původních domech Prahy, které byly zrekonstruovány a poskytují společné prostory, zároveň byla dostavěna nová střešní patra nabízející nové moderní byty. Nové byty jsou situovány v 6. a 7. podlaží. V suterénu domu se nacházejí sklepy, jejichž užívání je zahrnuto v ceně bytu. Projekt nezahrnuje vybudování podzemních garáží, přesto je parkování zajištěno, a to v podobě pronájmu parkovacích míst v podzemních garážích Lucemburská 28 nebo v Paláci Flóra. Nové bydlení "Rezidence Lucemburská" by měl být dokončen v září roku 2014.

Byty: V rámci obytného komplexu Rezidence Lucemburská je k dispozici 17 nových bytů, které jsou situovány v 6. a 7. podlaží. Francouzská a ateliérová okna vám poskytnou nádherný výhled na okouzlující historické jádro Prahy. Dispozice nových bytů jsou 1+kk až 4+kk. Výměry obytných ploch se pohybují od 36 m2 do 119 m2. Součástí některých bytů jsou terasy o výměře cca 10 m2. Nové byty vám nabídnou moderní, designové bydlení, které splňuje požadavky životního stylu dnešní doby. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 5 450 000 Kč do 9 175 000 Kč včetně DPH.

Lokalita: Lokalita Praha 3 - Žizkov je atraktivní díky občanské vybavenosti, přírodě a dopravní dostupnosti. Václavské náměstí je od Rezidence Lucemburská vzdálené čtyři stanice cestou tramvají, a to po Vinohradské ulici. Dopravní křižovatka Flora vzdálená 5 minut chůze poskytuje skvělé spojení s celým městem, najdete zde zastávky metra, autobusů i tramvají. Občanskou vybavenost okolí představuje nákupní centrum Flora, místní hospůdky, mateřská i základní škola a obchody. Zasportovat si můžete v parku Parukářka, plaveckém bazénu v centru Olšanka nebo Fitness centru na Floře. Za kulturou můžete vyrazit do Vinohradského divadla či paláce Akropolis.

Lokalita

Radhošťská, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Rezidence Lucemburská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty