23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Lyčkovo náměstí

Vyprodáno
Lyčkovo náměstí, Karlín, Praha 8

Detaily

 • ID:
  12182
 • Stav:
 • Developer:
  HOME DELUXE PRAGUE s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Karlín
 • Byty k nastěhování od:
  květen 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  23 - 126 m2
 • Počet bytů celkem:
  22
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  3.163.000 Kč - 9.964.000 Kč

O projektu

O projektu: Karlín na Praze 8 je v současnosti velmi žádanou lokalitou, což je jeden z důvodů, proč se zde na Lyčkově náměstí buduje developerský projekt Lyčkovo náměstí 8. Jde o rozsáhlou rekonstrukci původního secesního domu postaveného v roce 1906. Nejedná se tedy o klasickou novostavbu, tedy úplně nový dům, ale přestavbu stávajícího. Ovšem práce bude mít takovou kvalitu, jako kdyby se stavěl nový dům, citlivě se přistupuje také k zachování secesních prvků, které budou zdobit stavbu včetně obnovení fasády po vzoru původní z doby před sto lety. V minulých letech prošlo rekonstrukcí i celé náměstí, a proto se rekonstruovaný objekt včetně svého okolí velice podobá novostavbě. Projekt se již staví, jeho prodej byl zahájen v březnu 2016, nové byty mají být připraveny k nastěhování v květnu 2017. Developerem a také prodejcem nových bytů je v tomto případě společnost Homedeluxe Prague s.r.o. se sídlem v Gogolově ulici.

Byty: Rezidenční komplex Lyčkovo náměstí 8 nabízí byty o plošných dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Cenové relace jsou k dispozici na vyžádání, pohybují se od 3,1 milionu Kč výše.
Parkování pro obyvatele je zajištěno před domem. Dům mé svislé a vodorovné zděné konstrukce, dřevěné trámové nebo klenutí a vyztužené železobetonovou deskou. Střešní krytina se užívá keramická. Fasáda prochází kompletní rekonstrukcí, původní okna budou nahrazena dřevěnými replikami. Dodává se podlahové topení a dřevěné parkety. Schodiště je opatřeno keramickou dlažbou, nechybí výtah. Koupelnovou sanitu dodává studia Elite Bath, klozet, vanu a umyvadlo VILLEROY & BOSCH, tlačítko TECE, baterie HANSGROHE, sprchová vanička ANIMA, koupelnové dveře HŰPPE. Nechybí výtah.

Lokalita: Developerský projekt Lyčkovo náměstí 8 se buduje na Lyčkově náměstí v Karlíně na Praze 8. Nejvýznamnější kulturní památkou v širokém okolí je pražská Invalidovna, barokní objekt z let 1731–1737 určený pro válečné invalidy. Dostanete se k ní po svých za přibližně 3 minuty. Dostanete-li chuť vyrazit za kulturou, potom nejbližším kulturním stánkem je Hudební divadlo v Karlíně, vzdálené 10 minut cesty metrem. Chcete-li si zasportovat, na Sokolovské ulici se nalézá velká posilovna Euforie, což je 8 minut pěšky. Na mateřskou a základní školu narazíte v ulici Za Invalidovnou, což je pouhých sedm minut chůze od domu. Osm minut autem je to na Polikliniku Agel v Italské ulici, kde je zároveň také lékárna. Supermarket Albert se nalézá na Křižíkově ulici. Na nejbližší pobočku České pošty je to celkem 11 minut chůze. Za odpočinkem se můžete vydat do parku k Invalidovně, což je jenom tři minuty chůze. Jenom šest minut pěší chůze od domu se nachází stanice metra Křižíkova na lince B, o čtyři minuty déle vám potrvá cesta k metru na Invalidovně. Čtyři minuty pěší cesty se nachází stanice tramvaje, jezdí zde tramvajové linky 3, 8, 24. Tramvaj číslo 3 jezdí z Levského na Březiněveskou, číslo 8 ze Starého Hloubětína do Nádraží Podbaba, číslo 24 z Kubánského náměstí na Březiněveskou. Dobré je i automobilové spojení, protože za 2 minuty jste na Sokolovské ulici, kterou se můžete dostat do centra města i na druhou stranu směrem na výpadovku.

Lokalita

Lyčkovo náměstí, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Lyčkovo náměstí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty