01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Malý mlýn

Vyprodáno
Karlická, Radotín, Praha 5

Detaily

 • ID:
  15117
 • Stav:
 • Developer:
  IBS-ROKAL, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Radotín
 • Byty k nastěhování od:
  2019 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  29 - 71 m2
 • Počet bytů celkem:
  15
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

O projektu: V městské části Radotín (Praha 16) vyroste developerský projekt Malý mlýn, jenž kromě rychlého spojení s centrem Prahy nabízí také možnost být v bezprostředním kontaktu se svěží zelení Radotínsko-Chuchelského háje.
Malý mlýn, projekt developerské a stavební společnosti IBS-ROKAL, s.r.o., se nachází v ulici Karlická a skládá se z 15 bytů a dvou nebytových prostor. V nabídce jsou 1+kk, 2+kk i 3+kk. Byty mají balkón, terasu, lodžii nebo soukromou předzahrádku. V objektu je zajištěno pohodlné nekryté i kryté parkování. Moderně stylizovaná stavba nepostrádá výtah ani sklepy pro všechny bytové jednotky. Prodej již odstartoval, konkrétně začátkem října 2017. Předpokládaný termín nastěhování je rok 2019.

O projektu: Radotín-Praha 5 je klidnou městskou částí, která se teprve pozvolna dostává do hledáčku zájemců o bydlení v hlavním městě. Čtvrť disponuje plnou občanskou vybaveností – obchody, službami, bankami či restauracemi. Kulturní a společenský život obstarává nejen kino, ale také četné společenské komunity a zájmové kroužky; pro děti zde fungují četné mateřské školky i základní škola. Pýchou je místní gymnázium Oty Pavla, jež se v roce 2016 mezi pražskými gymnázii umístilo na 3. místě v hodnocení studentů.
Radotínem protéká řeka Berounka. Podél ní vede cyklostezka s odbočkou na Zbraslav. Dopravní spojení s centrem zajišťuje spolehlivě silnice č. 115. Kvalitní je rovněž vlakové spojení. Něco přes kilometr od Malého mlýnu se nachází železniční stanice Praha-Radotín, kde je možné nasednout na vlak linky S7. Jízda směrem k pražskému hlavnímu nádraží trvá 17 minut.
Již zmíněný Radotínsko-Chuchelský háj zaujímá plochu 1395 hektarů a nachází se zde stovky druhů vyšších rostlin a živočichů. Nejbližší vstup do tohoto mimořádně přírodovědně ceněného místa se nachází jen pár stovek metrů od lokality Malý mlýn. Z dalších zajímavých míst v Radotíně si zmínku zaslouží přírodní bludiště Praha, Beach arena a okruh pro motokáry.

Lokalita

Karlická, Radotín, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Malý mlýn” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty